Katie Holmes ve Charlize Theron Aynı Marka Giyiniyorlar

rogervivier-ayakkabilari.jpg
Fotoğraflar: justjared
Son dönem şıklıklarıyla dikkatleri üzerine toplayan Katie Holmes ve Charlize Theron giydikleri kıyafetlerle gündemdeki yerlerini koruyorlar. Katie Holmes ve Charlize Theron’un giydiği kıyafetlerin markaları benzerliğiyli dikkat çekiyor. 65. Venedik Film Festivalinde Charlize Theron, bu şık Roger Vivier marka ayakkabılarını iki kıyafetiyle birlikte kullanmıştı. Katie Holmes ise Roger Vivier’ın tokalı ayakkabıları ile görüntülendi.

chloe-paraty-cantalari.jpg
Diğer bir benzerlik ise kullanmış oldukları çantalarda tek fark renklerinde. Chloe Paraty çantaları son zamanların en gözde modellerinden. Özellikle Katie Holmes’un favori çantası oldu diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta da rahat kıyafetleriyle haber yaptığımız Mary Kate Olsen’in çantası da Chloe Paraty.

Chloe Paraty çantaları hem deri hemde piton dokusu olmak üzere iki modelde satılıyor. Fiyatları 891-1780 Euro. Güzellik ganimetlerimden  istek üzerine bu haberimde bahsetmiştim. Chloe’nin parfümünü de keyifle kullandığımı tekrar belirtmek isterim. Sevimli şişesi ve kapak kısmından bağlanan bej rengi kurdelası parfümü cezbedici kılıyor. Eh bir tane de çantasından olsa fena olmaz.

chloe_reklam1.jpgchloe_reklam2.jpgchloe_reklam3.jpg

6 Comments
 1. Pişti olmak buna deniliyor sanırım :))

  Yelizciğim güzel mesajın için teşekkür ediyorum..

  Hayırlı ve bereketli ramazanlar diliyorum..

 2. Pişti olmak buna deniliyor sanırım :))

  Yelizciğim güzel mesajın için teşekkür ediyorum..

  Hayırlı ve bereketli ramazanlar diliyorum..

 3. Pelin, ara sıra pişti olmak zorundalar, ünlü olmak ve hergün dikkatlerin üzerlerinde olması kolay değil sanırım :) Bende sana teşekkür ederim, sevgiler

 4. ust resimdeki Kate holmes’un gomlegi cok guzel.Buna benzer spor ama cok bol olmayan bı gomlek nerede bulabılırım.

  Buarada simdi uye oldum.herkese merhabalar :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak