Katie Holmes Yeni Moda İkonu Olma Yolunda

katie-holmes.jpg

Katie Holmes’taki değişim son zamanlarda gündemden hiç düşmüyor. Victoria Beckham’la yaptığı yakın arkadaşlık ona moda ikonu olma konusunda birşeyler katmış herhalde. E ne demişlşer körle yatan şaşı kalkar. Katie Holmes geçen hafta saçını önümüzdeki sezonun favori kesim modelini keserek yine bir öncülük yapmak istedi. Ayrıca geçtiğimiz hafta giydiği pantolonların paçasını kıvırarak giymeye başladı. Bu tarz aslında geçen haftalarda sizlere belirtmiş olduğum bol pantolon modasının esintileriydi ve bu trendi ilk önce Victoria Beckham da görmüştük.

Katie Holmes son haftalarda Victori Beckham’dan daha çok gündeme gelmeye başladı. Bu durum Victoria’yı rahatsız ediyormu acaba? Victoria bir süre ortalarda görünmemeye mi çalışıyor dersiniz.

8 Comments
 1. pantolonun kendi kemeri yerine evrak çantasının renginde kalın bir kemer taksaymış gözlükleri de daha değişik olsaymış bide aksesuar taksaymış o zaman ikoncan olma yolunda derdim :=)

 2. seni mi kırcam yelizcim olsun bari:=) ben aksesuar delisi olduğum için hemen uyguladım kıyafeti kendime göre:)

 3. ben bu saç modeline bayıldım.zaten saçlarım çok canlı ve upuzun değil kestirsemmi acaba.yelizcim ne dersin…ikoncan olsun olsun.şeker kadın.

 4. Saç kesimi cesaret isteyen bi kesm ama çok yakışıyo bence doğal ve güzel :) Victoria dan daha doğal o nedenle bence de ikon olsun :)

 5. Degil Victoria Beckham ı taklit etmek Katie Tom Cruise ile evlendiginden beri hiç işe yarar işler yaptıgını gördünüz mü?? Sanırım tarikat yüzünden pek bir iş yok şu ara sadece tiyatro işi var o yüzden magazin ile gündemde kalmaya çalışıyor. Pantolonunu begendim ama onu baglayan kemer olmasa da olurmuş.

 6. Tuğba, örneğin bende küpe takmaya bayılırım. Yada bilezik biraz takıştırsa fena olmaz tabiki:)

  Nefes, değişiklik olur kestir istersen ama pişman olma sakın iyi düşün :)

  Gizem, doğal olması benimde hoşuma gidiyor.

  Tuna, yani onların hayatı da enteresan tarikat falan. Yüksek bel pantolon onda fena durmamış bende ceplere takıldım ne kadar büyük.

 7. BENCE ÇOK TATLI VE ŞİRİN OLMUŞ İLK DEFA SADE GÜZELLİĞİ ÇIKMIŞ ORTAYA:))))))))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak