Katie Holmes Zayıflama Formülünü Açıklasın

fotoğraflar: justjared
Katie Holmes hergün biraz daha zayıflıyor ve ikonluk yolunda ilerlemeye devam ediyor. Saçlarını görünce sizlerle paylaşmak istedim belki uygulamak isteyen olur. Elbisesi Christian Lacroix, ayakakabısı Rene Caovilla. Aşağıdaki fotoğraflar ise Katie Holmes’in 2009 yaz reklamlarından yeni yayınlananlar. Ben sanki Victoria Beckham gördüm:)

7 Comments
 1. Kate’in üyesi olduğu tarikatın inancına göre rejim yapması kesinlikle yasak.. Tarikatın kadınları üst üste giysiler giyerek zayıflama çabasındalar. Not: Kate tarikatın kurallarına koyu bir şekilde uyuyor.

 2. Bu kadar zayıf olunca çirkinleşti bence Yeliz! Saçı gerçekten çok güzel ama son günlerde giydiği birçok şey yakışmıyor bence!

 3. Evet,evet bir Victoria var,taklidinden.. :D

  O yakın fotoğraflarda yüzü ne kadar hoş çıkmış,Allah’ımm! :)Bayıldım,bayıldım.. :) Bİr barbie bebek siması var adeta!!

  Elbisesindeki renk uyumunu pek beğenmedim,hatta pardon uyumsuzluğunu.. :)

  Saçı çok hoş olmuş.. :)

  Zayıf ama sağlıklı mı acaba?Bir de önemli olan o var.. :) Neyse şükürler olsun şu kilo fobimi aşıyorum yavaş yavaş..Sağlıklı olduğum kiloyu yeterli bulacağım.Sanırım messengerda sana yazdığım olayın etkisi oldu Yelizcim.. :(

  Öptüm canım,
  Sevgiler..

 4. a evet bu tarikat olayını bende duymuştum.hatta yazın burdaki gazetelerin magazin eklerinde de katie nin yazın sıcaında kat kat giydiği kazakları gösteren fotolar wardı.ben çok beyenirim katie yi.ama bukadar zayıflayarak bence de çok çirkinleşti.eriyo sanki…belkide bi rahatsızlığı vardır.ama bilerek zayıflıosa yazık edio güzelliğine.ne elbisesini ne saçını ne de papucunu beyendm:(off kızı yerden yere vurdum:):)

 5. bence o tarikattan çok mutsuz ve de onun için yiyemiyor. tom için katlanıyor gibime geliyor:))çözemediğim bir hüznü var sanki.

 6. ben bu kadını çok beğeniyorum .yüzü fiziği gayet güzel.rejim yapmadan zayıf kalmasına inanırım çünkü aynen bende öyleyim.ne kadar yersem yyiyim hiç kilo almayanlardanım .bu kadın da hem çok güzel hem çok şeker.özellikle boyu ve yüzündeki o tatlı gülümseme.çok zarif:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak