Katie Holmes’in Günlük Hali

fotoğraflar: dailymail
Katie Holmes’ın giydiği bu kıyafet belki günlük rahat bir kombin ama pek beğenmedim doğrusu. Şu ekose şallardan da artık gına geldi. Katie Holmes bu kadar göz önünde olup da bu kadar vasat kıyafetleri nasıl tercih ediyor anlamıyorum.

Katie Holmes geçtiğimiz hafta Tom Cruise’un yeni filmi “Valkyrie”‘in galasında uzun saçlarıyla ve genç görüntüsüyle gündem olmuştu. Bu gençleşmenin bedeli 30.000£ olmuş. 20.000 diş, 2.000 saç, 7.000 spa, 1.000 makyaj.

26 Comments
 1. Bende giydiği kıyafeti hiç beğenmedim. Ayrıca babetleride çok kötü durmuş.

 2. o kadar parayı bana verseydı daha uygun bı fıyata bastan yaratırdım onu,kendı merkezımde

 3. wallaha arkadaşlar 3 5 kilo fazlamız varsa ufak tefek cilt problemlemiz oluyorsa arada sırada küçük kırışıklar yada dişlerle ilgili sorunlar bence bunları hiç ama hiç kafaya takmaya değmez birdüşünün ki şu anda 30.000 euro bizde olsa….

 4. çok bişey yaptırmamış yaa..şu devirde herkez diş yaptırıyor..saç ediniyor..o ortamdaki insanlar için ufacık şeyler..ki normal yaşantıya sahip kişilerde yaptırıyor..haa bu fiata değil tabi:)spa yerine hamama gitseymiş:))

 5. bence bu kadarı abartıdır.dünyanın en çirkini bile model olur bu fiyata.katie zaten güzel.inandırıcı gelmedi bana doğrusu…

 6. maybecım spa yerıne hamama gtseymıs koptum yhaa=) bencde cok haklısın bu kadar masrafa gerek yhok krdesım=)

 7. ben de maybe gibi düşünüyorum.. günlük bir yaşama sahip insanlar bile yapıyor bunları, bu fiyata olmasa da ki katie’den söz ediyoruz.. onun için sorun değil .. ayrıca günlük kullandığı kombin de çok vasat değil bence. sadece o çorap olmasaymış daha iyi olurmuş. ekose şalları da çok seviyorum.ne olursa olsun bu kadında duru bir güzellik vAr!!

 8. ayrıca birçok arkadaş “pazara bile gitmem.”,”bakkala gitmem.” gibi sözler etmiş bu kıyafetler için.. bana kalırsa gidilecek yerin evimize olan mesafesi değil,oraya gidinceye dek bizi görecek kişi sayısı ve kendimizi o kıyafetlerle iyi hissetmemizdir.. =]

 9. MİLYON DOLARDA HARCASA AYNI TAS AYNI HAMAM BENCE BELKİ ÇOK KLASİK BİR SÖZ OLDU AMA HİÇ BEĞENMİYORUM…

 10. çok abartılı birşey yok saç diş spa makyaj bunların hepsini zaten günlük yaşamımızdada yaptırıyoruz ki o göz önünde olan birisi bunları yaptırmaması abest olur zaten.günlük giydiği kıyafede yorum yapmaya gerek yok kişi kendini nasıl mutlu hissediyosa öyle giyinir bence fazla söze gerek yok

 11. müz cüm:))valla dünya hamam kültürünü bizden almış..özellikle fransızların pisliğini tarih yazmış(meclisten dışarı)ilk topuklu ayakkabıyı neden fransızlar bulmuş sizce?..çünkü wc yokmuş ve wc atıkları sokağa atılırmış….basmamak için topuklu giyerlermiş..güzel bir kese,nemlendirici yeter güzelleşmek için..tuğçem ben valla eşortmanla makyajsız ve şibidik derlikle gidiyorum bakkala:))katılıyorum canım..aman konu dışına çıktım sorry yelizzim..:))mucks..

 12. cık beğenmedim çok kötü hatta…Paranın yapamayacağı şey yok görüldüğü üzere:)

 13. maybe,çok hoşsun valla.. :) önemli olan kendini iyi hissetmen,gerisi önmli değil =) topuklu aykkabı olayıda çok ilginç.. :0

 14. bence pantolon ve tayt kombini güzel ama katie holmes taşıyamamış

 15. Normal halinde bu kadar “normal” olan çok az kişi var ünlüler arasında.Bence biraz acımasız yorumlar olmuş.Katie çok hoş bir bayan ve bakımsızkende gayet güzel bence…

 16. arkadaşlar bu kadına kastınız ne ben gayet hoş doğal buluyorum yani hani doğal ama pasaklılar vardırya kendilerine has bi sevimlilikleri vardır bu kadında öle gelio bana.para var huzur var yaptırmış:) biz mi verdik parasını:) napçan bazı insanlarda böle nereye harcayacaklarını bazen şaşırıyolar:)))

 17. zaten güzel kadın .yaptırdığı her şeyi de bizde yaptırıyoruz .sadece fiyat farkı var.genç göstermesi ne alaka allah aşkına.saçın uzun ve siyah olması genç göstermiş.herkes öyle bi yazmışki sanki her yerine estetik yaptırmış da genç görünmüş pehhh=))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak