Keçeden Yaka Çiçeği

kece1.jpg

Keçeden yaka iğnesi ve takı yapmak kadar kolay değil belki ama yaka çiçeği fikri oldukça güzel. Denemek isteyenler için bu sitede daha farklı modeller ve renkler var.

kece2.jpg

Bu yaka çiçeği modeli bana kapı süslerini çağrıştırdı. Keçeden  kapı süsü yapmak da çok iyi fikir olsa gerek.  Belki sizde bu fikri sever ve denersiniz, eh biraz zahmetli görünüyor ama el emeği işlerde kolay değil yani.

kece4.jpg

Rengarenk modeller haricinde pastel renklerde mevcut. El emeği ürünler olduğu için fiyatları da pahalı tabi, örneğin bu gri modelin fiyatı 300$.  

12 Comments
 1. Esracım, denemek lazım aslında, şu ara o kadar halsizim ki keçeden aldığım takı malzemelerim bile evde duruyor:)

 2. Yeliz, çok güzeller . keçe ile yapılan herşeyi çok beğeniyorum. Ama hiç yapmadım henüz…Bir gün beyoğlunda brinin boynunda gül keçden atkı görmüştüm. 1 yıl oldu hala unutamadım :))
  siteyi inceleyeceğim…

 3. Nur, dediğin gibi keçeden aksesuarlar çok hoş oluyor, senin siteni de gezdim ne kadar güzel şeyler tasarlamışsın, belki bu son yazışmamız olabilir, benim hakkımda birisi sana yalan yanlış karalama politikası yapacağı için bir daha yorum yazmayabilirsin:) sevgiler

 4. Mehaba, keçeden yaptıklarınızı çok beğendim, ellerinize sağlık. Acaba keçe malzemeleri nerelerden bulabilirim? Hoşçakalın.

 5. Fatoş merhaba, bu yaka çiçeklerini ben yapmadım ama keçeden yaptığım aksesuarlar var. Ben Eminönü’ndeki Marputçular çarşısından almıştım, sevgiler

 6. cesaritiniz güzel ben 14 senedir üni ögrencilerimle kece ile ilgili pek cok ürünler tasarlıyorum ,devam yalnız keceyi kendinizmi yapıyorsunuz sevgiler

 7. Nurgül merhaba, bu tasarımlar bana ait değil ama kendime yaptığım takı ve yaka iğneleri var.

  sevgiler

 8. kızlar hepsi çok güzel,bayıldım da bu keçeleri nerden alıyorsunuz?bana bir adres verin kalıp halindemi metre ilemi bende bişiler yapmak istiyorum:)

 9. filiz, eminönünde minik şekilli parçalar halinde satılıyor ben oradan almıştım metre ile nerede satılıyor bende bilmiyorum.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak