Kim Kardashian ve Brooke Shields

kim-kardashian-brooke-shields0.jpg
kim-kardashian-brooke-shields000.jpg

1980 yılında Brooke Shields’in Calvin Klein için oynamış olduğu reklamların aynısı Kim Kardish tarafından tekrarlandı. Radar Magazin’de yayınlanan pozlarda Brooke Shields’in yıllar önce vermiş olduğu pozlarla birebir aynı tek fark kıyafetler ve tabiki kotun içindekiler. Kim Kardish’in giydiği kotlar Jordache, J Brand, Bongo, Rag & Bone, Serfontaine ve Armani.

kim-kardashian-brooke-shields13.jpgkim-kardashian-brooke-shields12.jpgkim-kardashian-brooke-shields14.jpgkim-kardashian-brooke-shields11.jpg

{democracy:29}
3 Comments
  1. Kim kim ki Brooke ile aynı pozu verdirtmişler :) Farklı kot giymiş olmasının nedeni de bence Brooke’un giydiği kot kesimine asla sığamayacak olması. Çok sevimsiz bir kadın olduğunu düşünüyorum, zaten çekimin asıl amacına da altta küçük olarak verdiğin karelerden sağdan 2. karede ulaşılmış :)

  2. kim sürekli aynı ifadeyle kameraya bakmış, bence çok yapmacık.
    ayrıca poposu da dünya büyüklüğünde, ne o öyle..
    itici geldi bana.
    tv’de bi show vardı bi zamanlar, kim ve ailesinin günlük hayatlarını gösteren. evde kamerayla yaşıyolar. o geldi şimdi aklıma. saçma sapan bişey, zaten sürekli kim’in poposu hakkında konuşuyolardı.

  3. bence bu bayan da güzel…tabi brooke shields’in güzelliği tartışılmaz…ama ben poposunda bişe göremedim:Dtürkiye de yaşadıımız için büyük basenlere alışığız aslında:Dbence güzel fiziği:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak