Kırmızı Elbiseler

020410-2-02

020410-2-03

Oscar ödülleri dahil olmak üzere birçok etkinlik ve davette kırmızı elbiseleri görmeye başladık.  Tercih edilen modeller kabarık, bileklere kadar uzun, fırfır ve fiyonk detaylı, sırt dekolteli, bedeni saran streç modeller.


fotoğraflar: celebrity-gossip, justjared, dailymail

13 Comments
  1. kırmızı her zaman vazgeçilmez renktir…hem beyaz tenlilere hem de esmerlere yakışır ve de dikkat çeker…ben eva’nın ve beyonce’nin elbiselerini çok beğendim.Aslında hepsi de hoş bence:)

  2. Eva’ya bayıldım ne guzel kadın ya elbisesi de guzelmiş ;)
    Ruj rengi nedir acaba?

  3. ay yine resimlerin eva varmış görmez olaydım..yani bi eva longoria bide freida pinto..ikiside holyywoodun overrated celebritylerinden..

  4. yok böyle bişey bu sabah kırmızıçantam gözüme takılmıştı dedim kırmızı bir elbise lazım bana.sanki duydun beni yelizcim:)))

  5. yaa ben çok sevmiyorum ama esmer olanlara daha çok yakışıyor burdakilerede çok yakışmış ama ben en çok cansu dereye yakıştırıyorum kırmızıyı çok güzel taşıyor :)

  6. çok çiğ bir kırmızı olmadığı sürece kırmızının her tonunu sewerim şahsen kına gecemde kırmızı bir elbise giymeyi düşlüyorum:)we kesinlkle esmerlere veya buğday tenlilere yakışan bir renk açık tenli insanlara yakıştıramıyorum.burdaki seçeneklerde hoş gerçekten teşekkrler yelizcm..evanın elbisesini hiç beğenmedim gecelik gibi arka dekolteside kısa boylu olduğu için hoş durmamış bence.

  7. Kırmızıdan pek hoşlanmıyor olmama rağmen bazıları hoşuma gitti. Buğday tenlilere çok yakışıyor.

  8. bence sarışın ve beyaz tenlilere çok daha fazla yakışıyor kırmızı renk prenses gibi gösteriyor adeta onları esmeride çok daha fazla karartıyor kanımca en yakıştıramadığım renk onlara

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak