Kırmızı Eteği Nelerle Giymeli?

KIRMIZI ETEK-2

Kırmızı zamanı haberinde Sevgili Canan kırmızı eteği nelerle giyebiliriz diye sormuştu. Ben de size Lookbook ve internet yardımıyla  örnekler sunmak istedim.

9 Comments
 1. ayy o sarı saçlı kızı kendime çok benzettim fiyonklu etekiii olanıı :))) her ne kadar boyum accık kısa olsada :) kateye bayıldımm harika :)

 2. Cesaret ister bence benim bacaklarım en sondaki sarışın kızın bacakları gibi uzun ve yamuk :) ben bu yüzden çok fazla mini etek tercih etmiyorum heleki kırmızı… siz nasıl karşılarsınız yamuk bacaklı insanların mini giymesini bu yönde fikirlerinizi almak isterim.

 3. Sadece saks mavı coraplı kombını begenmedım cok kötu durmus:):):):siyah corap daha ıyı olabılırdı:):)

 4. bu havalar için en uygunu üzerine beyaz hırka ve ince siyah kemer olmuş çok güzeller

 5. yeliz çok güzel bir paylaşım olmuş çok güzel örnekler vermişsin siyah opak çorapla olan kombin ve çizgili bluz ceketle olan kombin çok hoş:)

 6. elacım mühim olan yakıştırmak ve taşımak :) sen kendine güvendikten sonra kimse bacağının yamukluğunu fark etmeyecektir. Örnek verdiğin fotoğraftaki kızın bacakları da gerçekten düzgün değil, ama kız genel olarak çok hoş gözüküyor… iddialı çoraplarla ilgi merkezi bacaklar olmadığı sürece kötü bir görünüm sergilemezsin diye düşünüyorum, bence giy:) kendimden örnek vereyim, ben de çok uzun süre yeterince uzun boylu değilim iyi durmaz, yakışmaz diyerek pantolon dışında etek, elbise gibi hiç bir şey giymezdim.. ama sonra annemin ‘amaaan kızım sen çok takıyorsun, millet neler giyiyor’ diye başlayan uzun nutuklarına kulak verdim ve şimdi kendimi sınırlamıyorum… benim sorun ettiğim şeylerden ötürü uzak durduğum şeyler aslında benden başka kimsenin farketmediği şeylermiş, şimdi canım ne isterse giyiyorum ve kimseden de olumsuz bir yorum almıyorum, aksine çok hoş olmuşsun diyorlar… :)

 7. Teşekkürler Yeliz çok incesin.

  Ela yabancı mankenlerin defilelerde görüyoruz bacakları yamuk ama birşey giymekten çekinmiyorlar.bence dilediğin gibi giyin.

  Kırmızı -siyah kombini nedense bana hep böyle kro işi gibi geliyor ama en rahat da siyahla giyiliyor sanırım.örneğin kombinlerde siyah kazak kırmızı etek siyah çorap kötü durmuş en güzeli çizgili tişört siyah ceketle kombinlenen olmuş.

 8. Pelin ve Canan görüşlerinizi paylaştığınız için çok teşekkürler. Bu anlamda bikaç yıl öncesine kadar daha kötüydüm 2 yıldır streç pantolonlar giymeye başaldım sıra mini etekte sevgiler :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak