Kırmızı Halıya Kırmızı Elbise

kirmizielbiseler1kirmizielbiseler2

kirmizielbiseler3

Kırmızı 2009 yaz sezonunun popüler renkleri arasında pek anılmasa da birçok ünlü davetlerde bu rengi tercih ediyor.  Modeller genelde üste oturan ve kısa boylarda. Ben kırmızıya pek düşkün değilimdir. Bir blazer ceketim birde üstteki profil fotoğrafımda bulunan kırmızı-siyah ayakkabılarım var. Çok zorlasam gardrobumdan birkaç t-shirt daha çıkar o kadar. Sienna Miller’ın giydiği elbise güzelmiş.

10 Comments
 1. Zoe Saldana ‘nın giydiği tek omuz elbiseyi imdb’de görmüştüm. star trek’in galasında giymişti bu elbiseyi (2. resim) ve bayılmıştım. ten rengine, saçlarının topuzuna o kadar güzel uyum sağlamış ki, baya bir incelediğimi hatırlıyorum.
  ayakkabıları da bir o kadar şık. gerçekten güzel bir profil veriyor tüm kombineyle.

 2. elbiseler çok şık:) hepsini çok beğendim.Yelizciğim mezuniyetler yaklaşıyor,havaların ısınmasıyla nişan,düğün vs. insanlara çok güzel fikirler işte.

 3. bence kırmızı halı da kırmızı kostüm hiç hoş değil..zaten ortada göze batan bir kırmızı halı varken niye kırmızı halının sponsoru gibi dolaşılsın ki :)

 4. sienna ya çok yakışmış, parisi beğenmiyorum elbise de olmamış..

 5. kırmızı giymek cesaret ister..herkes kırmızı giyemez,giysede taşıyamaz..bence elbiseler çok güzel ve kırmızı halı için iyi bir seçim..göz alıcı..zaten özel gecelerde siyah giymek ve siyahın arkasına saklanmak bana göre değil..:)

 6. bilmem,bende kırmızıyı pek tercih etmiyorum.. bu elbiselerde pek cazip görünmüyor.. :(

 7. ben kırmızı sevmem ama 2.kombin çok kaliteli elbise,çanta,ayakkabı uyum müttiş çokta yakışmış diğerleri sıradan beğenmedim…

 8. kızlar 3.fotodaki krem,bej,ten,pudra herne renkse işte o renk ayakkabı arıyorum gören bilen duyan haber versin acillll pls

 9. bende kırmızıyı pek sevmem o elbiselerin daha farklı renkleri olsaydı daha güzel olurdu

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak