Bu Kış Eller Üşümeyecek


Diane von Furstenberg, Marni, Ralph Lauren
2008 2009 kış sezonunda  eldivenler yine gözde aksesuarlar arasında yer alıyor. Özellikle deri, süet ve dantelli eldivenler bu kış sezonunun vazgeçilmezleri arasında. Eldiven modelleri arasında geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine uzun modeller var ayrıca parmaksız eldivenlerde kullanılacak. Bu kış sezonunda eldivenlerinizle  hem modaya ayak uyduracaksınız hemde soğuktan ellerinizin kurumasını ve çatlamasını önlemiş olacaksınız.


Lanvin, Louis Vuitton, Thakoon, Alexander McQueen, Chanel, Rodarte

9 Comments
  1. eldiven kullanmayı seviyorum.biz bayanlara kışın güzel bir aksesuar oluyor.

  2. en üstteki mor eldivene bayıldım…zaten bu kışta mor renk revaçta hemen almam lazım :)

  3. Bunlara benzer birçok eldivenim olsa da bu kış için şimdiden iki tane edindim bile..:)Louis Vuitton’dan indirimden biri 85$ diğeri ise 61$ aldım..İndirimi kaçırmadan siz de bu eldivenlerden edinmelisiniz.Kış sezonunda bu fiyata bulunmaazz!!:)

  4. deri eldiven görünce içim cız ediyor.. gecen yıl mangoda çok ucuza görmüştüm amaaaaan hemencik eskir bu yün alıyım deyip yün almıştım ühüüüü ühhüüüü:) bugün de baktım eldiven flan yok mangoda

  5. accessorizede kışın çok gusel eldıvenler bulmak mümkün alıcak olanlar bı baksın derimm

  6. evet kışın eldiven giymeye bayılırım.eldiveni çıkartınca yumuşacık sıcacık ve çok hoş oluyor eller.ben bu sene parmaksız veya babannelerimizin ördüğü tipten tek parmak kullanmayı düşünüyorum.

  7. birde bu yıl moda olan düğmeli eldivenler var..mükemmeller..accesiorizeden alabilirsiniz.küçük bir parmaklık bölümü var orayı parmaklarına geçirirseniz tam bir eldiven geçirmeyip eldivenin üzerine düğmelerseniz yarım eldiven oluyor..ayrıca fiyatlarıda çok cazip..39-56 ytl arasında değişiyor..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak