Kızıla DönüşTİME dergisinin düzenlemiş olduğu bir etkinliğe katılan Blake Lively, kızıl saçları ile dikkat çekti. Bakalım sarı saçlarıyla özdeşleşen Blake Lively’nin sarıya geri dönüşü ne zaman olacak. Bence en kısa zamanda sarıya dönmeli ve o uzun cadı tırnaklarından kurtulmalı.

Drew Barrymore ve Mandy Moore gibi isimlerde kızıl saçı tercih edenler arasında. Bu arada Drew Barrymore Hürrem’e benziyor değil mi?

14 Comments
 1. Blake Lively sayesinde yıllardır kullandığım kızıl saçlarımdan soğudum adeta. görüntü kirliliği olmuş resmen.

 2. Drew Barrymore Hürreme benziyor am ondan bir hayli zayıf ve daha güzel ekrandan mı bilmem ama bu hürremin kilolarıne olacak….

 3. bencede hemen sarıya dönsün…o tırnaklar ne öyle çok kötü gercekten..Drew Barrymore gercekten Hürrem’e benzemiş ama Hürrem’in ilk bölümündeki halllerine çünkü şu an Hürremin kiloları almış başını gidiyor:)

 4. ben kızıl saçı esmerlere daha çok yakıştırıyorum
  hani hale caneroğlunda birazcıkda olsa beğendim
  ama yok yok ben kızıl saçı esmer bayanlara yada yanık kumrallara :)
  yakıştırıyorum…….
  tamammen şahsi
  yani açık tenli olupda yakışan biçok isim vardır belki ama ben onlarada kendileri güzel herşeyyakışır ama başka bir saç rengiyle çoook çok daha güzel olabilirler diyerek bakarım

 5. evet hiç hoş olmamış yeliz dediğin gibi eski saçlarına dönmeli ..

 6. ayy ama bence HÜRREM DREV BARRYMOREYE benziyor sonuçta bı kız yıllaırın starı yani:) bu arada ayyy yine bebeği olcak hürremin :)) hihi

 7. Güzel olmuş bence acık tenine ve güzel gözlerine yakışmış. Yine de sarı daha güzel tabi ki. Açık tenlilere kızıl çok yakışıyor bir de gözler renkli ise süper duruyor. Esmerler de kızıl pek olmuyor çingene gibi:)

 8. bence şahane olmuş açık çilek rengi sanırım bu sarıya göre cildi cok daha canlı görünüyor♥

 9. drew barrymore da güzel durmuş, mandy moore da iyi ama blake lively vasat!!!

 10. allahım ya, olmamış, blake lively kesinlikle sarışın olmalı. bütün havası bitmiş kızın, iralndalı süt sağan köylü kızlarına benzemiş:)) neyse çok da abartmayayım ama gerçekten değiştir saçlarını blake!

 11. Blake lively de saçlara değil de;tırnaklara takıldım..ne kadar itici ve yapay duruyor:((takma olsa gerek???
  üstelik uzun tırnak artık trend değil..

 12. blake livelyi sevmezdim tam oldu.nefret hissi var üstümde.drew barrymore a gidiyor.bu arada tırnaklar felaket.kişiye göre değişir ama ben o ”cadı tırnakları”ndan hoşlanmam

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak