Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası

Artık saçlarınızı boyarken bir başkasından yardım almanıza gerek kalmadı. Koleston size, devrim niteliği taşıyan yeni köpük teknolojisi ile evde saç boyama alışkanlıklarınızı tamamen değiştirecek yepyeni bir deneyim sunuyor. Yenilikçi çözümler sunarak saç boyamayı kolay, hızlı ve keyifli hale getiren “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası” ile siz de gücü avcunuzun içine alın!

Boyalı saçlar uzmanı Koleston, kadınların beklentilerini ve global trendleri gözlemleyerek saç boyası dünyasında yeniliklerin önünü açmaya devam ediyor. Evde kullanım için geliştirilen yeni “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası” ile evde saç boyamak zahmetli bir iş olmaktan çıkıyor. Sadece parmak uçlarıyla evde saç boyamayı kolaylaştıran ve keyifli hale getiren “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası”nın benzersiz formülü, saçınıza kolayca ve eşit olarak dağılıyor. “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boya”sının akmayan formülü sayesinde evinizde özgürce hareket edebilir ve diğer işlerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

Sadece üç adımda, Koleston’un en eşit dağılan, en yoğun renklerini elde edeceğiniz köpük, benzersiz köpük şişesi sıkıldığında ortaya çıkıyor. Özel olarak tasarlanan bu şişe, köpük kontrolünü elde etmek ve boyama süreci boyunca köpüğün aynı şekilde kalmasını sağlayacak şekilde tasarlandı. Sıvı saç boyalarından altı kat daha hacimli “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası”, beyaz saçların tamamını kapatıyor ve yoğun rengin sekiz haftaya kadar etkili olmasını sağlıyor. Daha kolay bir şekilde kendi kendinize uygulayabileceğiniz mükemmel canlılıkta bir saç rengi elde etmek için yapmanız gereken tek şey “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası”nın 18 muhteşem renk seçeneğinden kendi favori renginizi seçmeniz.

Tülin Şahin, “Saçlarımın güzelliği elbette tüm kadınlar için olduğu gibi benim için de çok önemli… İşim gereği, saçlarımın rengi, sağlığı, parlaklığı, canlılığı hep ön planda. Eskiden evde saç boyamanın zahmetli bir iş olduğunu düşünürdüm. Özellikle boyama sonrası rengin oturmasını beklerken sıvı boya etrafa damlamasın ve lekelemesin diye hiçbirşey yapmadan beklerdim. “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası”yı deneyince hayatım değişti. Saç boyamanın bu kadar kolay ve keyifli olabileceğini hiç düşünmemiştim. Yeni köpük saç boyasının uygulaması hem kolay hem de köpük boya uygulama sırasında ve sonrasında akmıyor. Her iki elimi de kullanabildiğim ve hızlıca uygulayabildiğim için hiçbir noktayı atlamadım. Sadece karıştırdım, çalkaladım ve köpüğü sürdüm, sanki şampuan kullanır gibi… Mükemmel rengi elde etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uygulama sürecinin tamamı öylesine keyifliydi ki bu güzellik deneyiminin tekrarını dört gözle bekliyorum. Yazın daha açık renkleri tercih ettiğimden yeni rengim Koleston Köpük Saç Boyası, 8/0 Açık Kumral. Siz de kendinize uyan rengi Koleston Köpük Saç Boyası’nın 18 rengi arasından seçebilirsiniz.”

Eva Herzigova, Elle Macpherson, Naomi Campbell ve Jerry Hall gibi birçok ünlünün saç stilisti Sascha Breuer ise “Saç renginizin güzel, enerjik ve hayat dolu olmasını sağlamak sizin elinizde. Benim saç rengi seçerken size verebileceğim en iyi tavsiye, önce yeni saç renginizden ne beklediğinize karar vermeniz. Beyazları kapatmak mı istiyorsunuz, rengini açmak mı istiyorsunuz yoksa koyulaştırmak mı? Aynı zamanda ten renginize neyin gittiğini de biliyor olmanız önemli… Ayrıca kaşlarınız çok koyu ise soğuk renkler, açık renk ve ince ise daha sıcak renkleri seçmeniz sizin için çok daha uygun olacaktır” diyor. Sarışınlar için belirgin çizgilerin geçmişte kaldığının altını çizen Breuer, esmerler için ise saç rengindeki bütünlüğe ve rengin yoğunluğuna önem vermelerinin daha doğru olacağını belirtiyor. Kızıl saçlı kadınlara ateşli ve parlak bir görünümü hedeflemelerini, solmuş ve canlılığını yitirmiş kırmızı tonlardan kaçınmalarını tavsiye eden Breuer şöyle devam ediyor: “Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boya’sını, profesyonel saç boyalarına eşit renk yoğunluğu sunduğu için seçtim. Her defasında mükemmel bir renk sağlıyor. Köpük boyayı uygulamak için hazırlama şişesine rengi ekleyin, çalkalayın ve sıkarak köpüğü doğrudan eldivenli elinize dökün. Boyayı saçlarınızın tamamına uygulayın ve damlamayı önleyen formül sayesinde rengin bütün yoğunluğuyla ortaya çıkmasını beklerken evinizde özgürce hareket edin.”

Koleston Yoğun Renk Veren Köpük Saç Boyası’nın tavsiye edilen satış fiyatı: 15 TL.

Bu bir advertorial içeriktir.


11 Comments
 1. :) Tülin Şahin evde kendi boyasını kendi yapıyor olamaz herhalde :) ama ben deneyeceğimm

 2. Daha dün akşam denedim ben bu boyayı…
  Keskin bir kokusu var! Tülin Şahin’in kafasındaki köpüğün ancak %10’unu elde edebilirsiniz bir şişeden. Uygulaması kolay, pratik..
  Ben saçlarım açık kahve boyatmıştım kuaförde ve Koleston köpük boyada da aynı tonu aldım ama 3-4 ton koyu oldu.. Açık kahve yerine kestane falan diyebilirim. Alacak olanlar buna dikkat etsin bence. Onun dışında kapatıcılığı falan güzelll ama..

 3. evet ben de gecen hafta denedim, kapatıcılığı iyi ancak kokusu çook keskin…

 4. ben de dün akşam açık kahveyi denedim. Boyayı karıştırması, uygulaması vs. çok rahat hiçbiryere bulaşmıyor, eşit şekilde saçlarıma yayıldı, beyazlarımı kapattı. Ama renk konusunda bir sıkıntım var açık değil kopkoyu bir renk oldu saçlarım, birkaç yıkamayla açılacağını ümit ediyorum, başarılı bir ürün olmuş sonuçta.

 5. son olarak eklemek istediğim; ürün elinizdeyken köpük oluyor sadece saça uygulandığında sıvılaşıyor ve emiliyor, yani bende böyle bir görüntü asla olmadı, bilginize.

 6. bende bu akşam denedim.koyu kahve koleston köpük boyayı saçımda çok beyazlar olmasına rağmen daha boyamaya başlarken beyazları kapattı.kullanması çok pratik kimseden yardım almadan tek başıma uygulayabildim.saçlarım çok uzun bir kutu boya yetermi diye tereddüt ettim ama rahatlıkla yetti.herkese tavsiye ediyorum

 7. yaa ben 3.0 koyu kahve köpük boyayı denemek istiyorum ama siyah olur diye korkuyorum siz denemişsiniz nası bir renk oluyor acaba koyu kahvede

 8. Merhaba arkadaslar bsey sormak ıstıyorum. Saclarım acık kumraldı ve 1 hafta önce kendi rengime yani koyu kumrala boyattım. Fakat hiç memnun degilim kuaför boyann ıcıne sıyah boya da katmıs kendi sacımdan daha koyu oldu:S bunu nasıl acabilirim nasıl akıtabilirim oriel dısında? teşekkürler…

 9. arzu merhaba, ben bir yöntem biliyorum bir iki arkadaşım denedi ve açıldı saçları ama bana saçma geliyor biraz. yine de paylaşayım. bulaşık deterjanından biraz alıp bir kaba koyup su ile erittikten sonra banyo sırasında saçlarına döküp birkaç dakika bekletip sonra normal yıkıyorlar. bilmem denemek ister misin :)

 10. bende kullandım çok memnun kaldım hem pratik hem kokusu rahatsız edici değil.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak