Köpekleri İçin 350.000$’lık Ev

paris-hilton-dog-house1

paris-hilton-dog-house2

Paris Hilton çılgınlıklarına devam ediyor. 350.000$’a köpeklerinin kalacağı bir kulübe yaptırmış. Buna kulübe demek hakaret olur  resmen dublex daire.  Pembe hastası olan Paris Hilton, bu köpek evinin iç tasarımınıda pembe yaptırmış. Hoş görünüyor ama 350.000$’ı düşününce şaşırmamk elde değil.

42 Comments
 1. bu kıza sinir oluyorum acaba çok yaşı ilerlediğinde gereye dönüp baktığında bunuda ben yaptım diyebilceğini bişey varmı. gıcık:)

 2. COK SİRİN OLMUS AMA BUNAA GERCEKTENDE KOPEK KLBESI DMEKKK ICINN BIN SAHIT GEREKK…:))))

 3. allahım yha kulubeye bakarmısın sen =) ewet cok sırın harıka olmus ama bı kopege fazla gercı o kopek parısın kopegıyse fazla degılmıs demekkı =) insanın o kopek yerınde olsam dıyesı gelıo ehehe

 4. ßu büyük kriz bu kadar gereksiz şeylerden doğuyor demekki.. yiyecek yemeği olmayanlar gereksiz şeylere yatırıp yapana kadar krize çözüm bulsunlar..

 5. İnsan çok parası olunca neye vericegini şaşırıyo galiba.. bi köpeğe bu kadar masraf komik .. :) bunu bi derneğe falan bağışlasaydı daha kayda geçen bi para miktarı olurdu bence..

 6. 350.000$ kaç tane sokak hayvanı doyurulur doyurmayı geçtım kaç tane hayvan barınağı yapılır hayvancıkları sokaklarda arabalar ezmez açlıktan olmezler nefret edıyorum boyle ınsanlardannn

 7. _____________
  puuhhaaaaa :D TUĞÇEM aynı şeyii yazacktım bende yaa :D
  PArasıı kadarr aklı olsaydı keşke..
  aama kendii söyledii yanii aptal ayağına yatıpp çok iyi oynayıpp para kazanıyorum kimse iç yüzümü bilmiyor demiş bi röportajda :/

  Amaa bu çok şekerrr şirinn olmuşş ben çokkk beğendimm :D
  ________________________

 8. en gereksizler listesi başında gelir bu kadın.. Sokak hayvanları, aç insanlar o parayla yapılabilecek yatırımların haddi hesabı yok.. ama işte bu kızda da….. ne diyim yorumsuz..

 9. Ayrıca sizlerin de dediği gibi; milyonlarca insan aç,sokakta çocuklar dileniyor,sokak hayvanları yine bizim bu tarz insanlarımız tarafından işkence görüyor ve daha pek çok sorun..Bu kadın 350.000 $’a köpek kulübesi yaptırıyor.
  İLKAY,bence akıl noksanlığını kimse alay söz konusu etmesin diye öyle diyor :D akıllı olsa bu fiyata bu kulübeyi(!) yaptırmaz! :)
  Böyle insanları duydukça sinir oluyorum yaaa!

 10. bu kadını her gördüğümde yumurtaya can veren allahım bunudamı sen yarattın demekten ekndimi alamıyorum…kroyum ama para bende sözünün en güzide örneği..

 11. çoook parası varsa napsın mezaramı götürsün yeri gelince hayırda yapıo bende olsam bende yaptırırdımmm çookda güzel olmus ((:

 12. bu kadın tam bir aptal sarışın. bir köpeği bile ayırt edemiyor. yazık… allah akıl fikir versin.

 13. ayyy yapma allah aşkına seninde paran olsa eğer sende yaptırsan paris hilton”dan ne farkın kalır?? yani aklı yok o kadının evet mezara götüremeyeceğiz ama böyle aptal saptal şeyler yaptırırsan allah verdiğinin bin katını geri alır köpek ne anlicak ya dolaptan koltuktan kıyafetlerini asıcak ya da iş dönüşü uzanıcak sanki.

 14. en mantıklı açıklamayı güzelliğine düşkün yapmış.sana katılıyorum.ne kadar çok tepki vermişsiniz arkadaşlar. 350 bin olduğuna inanmıyorum ben medyanın abartması. içindeki eşyalar ve minicik bi kulübe o kadar para etmezki.kaldıki burada herhangi biri değil Paris Hilton u yani HİLTON un varisini konuşuyoruz. ona göre çok normal. aptal olduğunuda hiç sanmıyorum.bağış yapmadığı hakkında konuşmuşsunuz.ama ne malum yapmadığı.

 15. bide bu köpeği bu kadar fazla demişsiniz. niye fazla olsunki. o da bi canlı ve kendi köpeği. bende baktım kedi köpek. ve hiçbirinin ailemdeki birinden farkı yoktu. konuşamıyor ama herşeyi anlıyorlar.

 16. 3 kedim 2 köpeğim var akvaryumumda balıklarım bahçecedeki sahipsiz kediler mevcut.küçüklüğümden beri bakıyorum 26 yaşındayım.onlar ailemden biri benim için.ama kusura bakmayın yukarda yaptığı şey hayvan sevgisi değil.”nefes sen demişsin ailemden farkı yoktu” senin o şekilde sevip baktığına eminim ama parisin köpeklerini zamanında heryerde unuttuğunu düşünürsek onun için aynı şey söylenmez. ben bu kadar şeyin fazla olduğunu düşünüyorum.eğer hayvanlar için birşey yapmayı istiyorsa sahipsiz hayvanlara bağış yapsın.gerçi ben kürk giyen bir insanın hayvan sevgisi olduğunu düşünmüyorum.parisde aynı halt işte.bir arkadaşımız demiş keşke parası kadar beyni olsa diye.bencede bu kadının kafası samanla falan dolu

 17. Parası bol, istediği yere istediği gibi harcar.

  Ayrıca kriz falan demişsiniz kriz insanlar para HARCAMADIKÇA artar. Sen harca ki bi’ başkası iş yapmış, para kazanmış olsun, doysun.

  Bağış da böyle çok zenginlerin elinin kiri, vergiden düşülüyor nasılsa; eminim yapıyordur.

  Hem çok da sevimli olmuş, güle güle otursun köpüşler. Gerçi benim kedime yaptırsam kalmaz orada. Yatağında da yatmıyor zaten. Hayvanlar pek anlamıyorlar süsten, gösterişten, hele de paradan.

 18. Para çok olunca harcayacak yeri şaşırıyolar herhalde. Abartı belki bu fiyat ama bilemiyorum yine de. Mutlaka bağış da yapıyolardır ama neden Paris’i yaptığı bağışlarla duymuyoruz ki..

 19. Allah bu kıza akıl fikir versin..mubarek aylardayız ne diim..şapşal bişey ya:))

 20. ee yuh çok özr dlrm ama yuh nasıl bi yaratık bu yaa!!!o paraya sokakta hayvan kalmaz hepsi barınaklarda yaşar beyinsiz yaratık

 21. 1 ay asgari ücretle geçinmesini talep ediyorum. yarışma olsun hatta bu. bülent ersoy, paris hilton vs. ünlüler 1 HAFTACIK asgari ücretle geçinsinler.Zevkli olabilir.

 22. bu ne yaaa… gerçekten herşeyin fazlası zarar.. hava olsun die neler yapıoalr ya. ne anlamış o köpekm şimdi dahamı mıutluymuş neymiş yani

 23. çok şirin ama çook da salakça bi insan bu kadar gereksiz bişey için para verirmi hayır kurumlarına yatırsa hiç olmassa sevap işlemiş olurdu ama israfdan günah işlemiş oldu.

 24. bence çok güzel lan ben bile sıardım sansa bakkk ama napalım çalısana var böle evler ben olsam da yaptırırdım

 25. bence çok şirin olmuş arkadaslar bu kadatr çok tepki vermenize gerek yoktu benimde köpegim olsun ben daha güzelini yaptırırdım

 26. köpek kulubesi bile fazla gelir insan olur onun içinde benim kedimi katmam içine kendim yaşarım ben içinde …

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak