Kot Ceketler

kotceket-trendi2.jpg
kotceket-trendi.jpg

Chanel 2008 Yaz defilesinde kot ceketler ön plana çıktı. Gerçi kotun hiçbir zaman modası geçmiyor ama bu sezon biraz daha fazla kendini gösterecek gibi görünüyor. Daha önceki haberlerimde belirttiğim gibi taşlanmış ve yırtık kot pantolonlar, kot şortlar bu sezonun vazgeçilmezleriydi. Kot ceketleri son zamanlarda ünlüler üzerinden çıkarmıyor. Kısa dar ve ceket havasında farklı model alternatifleri göz önünde. Ceketleri beyaz kıyafetlerle elbise etek ve şotlarınızın üzerinde kullanmanız mümkün.

7 Comments
 1. En son calistigim ofis bir Danimarka tekstil ofisi oldugu icin evde bissuru son moda kot ceketlerden var neyseki :) Elbise ustune;vs cok guzel oluyorlar dedigin gibi.

 2. kot ceketin modası geçmiyor.yaz geldiği için ben şu an nextten oldukça ucuza aldığım kot yeleğime takmış durumdayım.etek,beyaz pantolon,kot,şort ne varsa üstüne giyiyorum.

 3. Universite yillarimda hic sevmezdim kot ceket. cok basit gelirdi. Simdi ise cok seviyorum. Hem acik renh, hem koyu renk hemde siyah kot kumastan ceketlerim var. Elbiselerimin ustune bile zevkle giyiyorum.

 4. Begüm, oo sen bu sene yaşadın desene:)

  Nefes, iyi günlerde kullan kolsuz yelek daha da kullanışlı olur.

  Ceren, elbise veya etek üzerine bele oturan bir kot ceket bencede hoş.

  Nilay, zamanla insanın zevkleri değişebiliyor değil mi ne güzel iyi günlerde giy.

  Nefes, hemen yapıyorum:)

  Peri, sevmeyen yok gibi oy birliğiyle kot ceket giymeye karar verildi:)

  Sevgiler
  Yeliz

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak