Kovboy Çizmesi

cizme

fadedyouth

Hilary Duff eteği, Ashley Tisdale ise jean şort altına yazın ortasında kovboy çizmesi giyerken görüntülendi. Topshop 2009 yaz ayakkabı koleksiyonunu incelediğim gün koleksiyonda  iki model kovboy çizmesi görmüştüm. Ama Türkiye’de yazın ortasında giyene de henüz rastlamadım.

10 Comments
 1. Bende rastlamadım,iyikide rastlamamışım!
  Yazda olsa kışta olsa asla giymeyeceğim şeylerden biri! Çok kaba bir görünümü var. Üniv. yılarında skinny jeanlerle pek modaydı,bende bir iki kez giymiştim.Şu an giymek mi? Aslaaaaa!

 2. Hilary Duff eteğine bayıldım ben daha çok . kovboy çizmelerini seviyorum ama çok kaba duruo gerçektende doru zamanda doru kıyafetle giymek lazım.

 3. Cowboy çizmesi tarzım değil. Fakat Ashley ve Hillary’de güzel durmuş.Yakışana yakışıyor. Bizim Fethiye zicağında gecen kuzenim rastlamış daha dün anlatı.Bir ingiliz bayan kot şort ile kombine etmiş.Yani yakışan giysin diyorum:)))

 4. daha dün tunalıda gördüm ve şok oldum. penye bir elbisenin altına hem de yılan desenli krem renkte bir çizme giymişti, sıcaktan bunalmayan kızımız :)

 5. Çok güzeller:)Ashley’nin çizmelerine bayıldım özellikle bende bunlardan 1 tane edinmeliyim:)

 6. sortun altina ben yakistiriyorum ama hic giydinmi diye sorarsaniz hayir:)

 7. kız yaz günü darlamıyor mu bunlar böle farklı olcam die ayyy giyemme yani olmaz ama çizmeler güzel şimdi yani :))

 8. Kovboy Çizmesi Ben bildiğim sıcağın ortasında giyilir ki zaten. Tozun toprağın içinde giyilir orjinali bu bencede.

 9. kovboy cizmelerine bayılıyorum onlar zaten yaz ve kıs diye ayrılıyo yaz için olan hıçte sıcak tutmuyo normal kış ıçın olanda sıcak tutuyo zaten kovboylar nasıl giyiyo bi dusunun yazın ortasında kışlık gıyerse yanar zaten

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak