Kraliyet Düğününden Görüntüler

Kate Middleton ve Prens William’ın düğününün yankıları sürüyor. Birbirinden renkli sahnelere şait olduğumuz düğünde elbiselerden çok şapka ve eldivenler dikkat çekti.

dailymail, justjared, celebutopai

13 Comments
 1. Dresscode zaten dizalti şapka yada küçük olmayan sac aksesuarı idi şartdı yani

 2. Herkes neden baştan aşağı tek renk giyinmiş?? Ayrıca bazı şapkalar saçmalık derecesinde komikti ama bazıları ise gerçekten çok şıktı bence. Kraliçe Elizabeth II her zamanki gibi rüküş.. Camilla Parker da öyle, ne yapsa olmuyor gözümde, tabi bu kendisine olan antipatimden olabilir :)
  Victoria Beckham’ dan daha iyi bir seçim beklerdim, şapkası felaketti, burnunun ucuna taksaymış bari…

 3. David Beckham her zamanki gibi çok yakışıklı ama yanında sanki cenazeye gelen bir kadın var.tamam hamilesin o -9999 beden halin yavaştan gidiyor ama kraliçe bile renkli giyinirken senin o halin ne victoriacım:D
  Düğünde bence en şık isim gelinin annesiydi yaşına rağmen çok hoş bir bayandı gozumu alamadım valla :)

 4. Genellikle İngiliz asilzadelerinin eşlerinin kullandığı şapkalar arasında birbirinden gösterişli modeller var
  Özellikle Londra Moda Haftası’nda İngiliz kadınları için özel olarak hazırlanan birbirinden gösterişli şapkalar tanıtılıyor
  peri masalı gibi
  film sahnesi gibi :)
  bana biraz uzak birazda yakın :)

 5. gelecek yıl ingilterede bir ingiliz düğününde olucam bende mi bu şapkalardan taksam acaba :)) kızın babası ve abisi iskoç eteklerindn giyicekler.Türk İngiliz düğünü nasıl olucak acaba…

 6. David ya çok yakışıklısınnnnnn kuyruklu smokinin içinde muhteşem görünüyorsunnnn :) Victoriacım böylesine önemli bir günde senin halin ne allahaşkına :)Bence en güzel gelin hanımcığın annesi olmuş çok asil görünüyor… Bazı şapkalar gerçekten çok abartılı buarada David Beckham’da şapka geleneğine ayak uydurmuş :)

 7. wahaooovvv bayıldıımmm:)) harika kareler… her kes çok güzel görünüyooo…

 8. Victoria Beckham’ ın elbisesi çok hoş bence.gelin hanımın annesi muhteşem.gözümü alamadım.ama victoria o ayakkabıyla hamilelikte…aklım almıyor.kraliçe rüküş ötesi.

 9. Kadınlar çok zarif çok beğendim. Çoğu incecik. Şapkalar çok komik ama demekki bize komik geliyor onların kültüründe böyle bir şey var bu yüzden onlara normal geliyor.Ama ayakkabılarda çok güzel. Bu arada David gerçekten yakışıklısın Victorya her zamanki gibi buz dolabı yanında dursan donarsın….

 10. düğünde benim için bir KATE vardı birde VİKİİİ ikiside bence eşlerinin bile önüne getiler viki bu haliyle ne asil ne şık bayıldım :) bu arada yaşlı ninemizde beni ölrüecek sapsarı bir takım allahım düşüp bayılcam yaa:))

 11. bencee cokkkk ıgrennccc valla orda guzell yada şık bı kadınn goremedımmm. Royal weddıng dedıklerı bumuyyduuu????*

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak