Kristen Stewart / 82. Oscar Ödül Töreni

kristen-stewart-2010-oscars-01

Twilight’ın yıldızı Kristen Stewart, 82. Oscar Ödül Töreni’ne Monique Lhuillier imzalı straplez bir elbise ile katıldı.
fotoğraflar: justjared

kristen-stewart-2010-oscars-02kristen-stewart-2010-oscars-03kristen-stewart-2010-oscars-04

29 Comments
 1. sahneye cıktıgında sanki bi sıkıntısı warmıs gıbı yuruodu kızcagız,heyecandan sanırım ya da böyle elbiselere alışkın değil:)

 2. ne kadar genç daha, nasıl duracağına, gülümseyeceğine karar verememiş, birileri bir şeyler demiş de yapmaya çalışmış gibi sanki. ve de kilo mu almış bu kızımız ? omuzları tombul tombul…

 3. Oyunculuğu o kadar kötü ki ! istediğini giyse de benim gözüme güzel görünemez. twilight’i izlerken delirtmişti beni o donuk suratıyla :)))

 4. elibseyi taşıyamamış ya boyu çok kısalmış geldi gözüme keşke daha düz bi model tercih etseymiş.altına yüksek topuklu ayakkabıyla daha zarif dururdu bnce..üstelik çok özensiz ayol oje bile sürmemiş ya XD insan o saten elbiseye bi takı falan takar ne bilim inci olur swarovski olur dimi ama :)

 5. elbise hiç fena degil ama ben cidden bu kadar genç aktrislerin kadınsı kıyafetler giymesine uyuz oluyorum ya:((( Bunun dışında Kristen çok sadeymiş.Bu arada Jacob ile mi gelmiş Yeliz?Dedikoduları aktarsana:)))

 6. sanki böyle elbise biraz ağır gelmiş daha kendine uygun bir model seçse daha hoş olurdu :))

 7. bayiliyorum bu kiza bir twilight fani olarak. ama burda resimde sanki bir eksiklik var sacimi kiyafet mi cozemedim ama daha gozalici olabilirdi o potansiyel var cunku

 8. elbıse guselde kristene yakışmamış.elbise çok ıddaalı krıstenenınde aman tanrım ben nıye buradayım şu anda evde olup pıjamalarımla tv seyredıo olmam lazım gb bı tarzı var…ve saçları çok sevımsız…

 9. dünyanın en güzel elbisesini de giyse duruş, bakış, kend,ne güven sıfır! o yüzden de hiç bir şeye benzemiyor.. bi kere kendisi inanmıyo ki güzel olduğuna öyle olsa bu şekilde bakmazdı.. mutsuz gibi sanki.. gençlikle de alakası yok bence.. bizim liselerden bir kız koy şuraya daha havalı ve kendine güvenli durur eminim :))

 10. her haliyle uyuz duruyo ya elbise güzel ama taşıyan vasat olunca o da göze çarpmıyo:P

 11. Şahsen elbiseyi de beğenmedim Kristen’in duruşunuda. En azından gösterişli bir küpe takabilirdi.

 12. Sadece “bayana benzemiş” yorumunu uygun görüyorum :) Yeni filminde gözümden çok düştüüü,bide erkek gibi paspal giyiniyo

 13. Kristen güzel ve doğallığı seven bir kız, kıyafet güzel ama bir eksiklik var daha doğrusu yanlış yapılmış bir şey.. saça salık bir model ya da ne bilim daha dağınık bir model denenebilirdi..ya da yaşına uygun daha mini ve şık bir şey olabilirdi tabi ki yanlış seçim..

 14. elbise çok hoş ama kristen o elbisenin içinde biraz tombul ve kısa kalmış zaten kıyafeti taşıyamıyor takı bile takmamış çok özensiz.saçı makyajı bile berbat oscar’a geliyorsun halin paspal(: o duruş ne hele öyle kendine güven,estetik 0.

 15. elbiseyi pek yaşına uygun bulmadım bi de sanki potluklar var elbisenin bel kısımında

 16. renk seçimi çk ii bnce..beyaz teniyle tezat oluşturmuş..ama modelini bnde yaşına göre ağır buldum..ve duruşu da çk tedirgin..carey molligan veya gaborney sidibe deki rahatlık ve kendine güven onda yok bnce.. carey molligan ı da elbisesi ve ayakkabısıyla özellikle çok beğendiğimi araya sıkıştırmk istiyorumm:))

 17. twilightdaki eşofmanlı,kotlu vs. hallerinden sonra gözüme pek bir hoş geldi:)

 18. guzel degil begenmedım yaşına gore agir durmus ve çok sade geldi gozume kapıdan cıkarken uzerine elbiseyi gecirmis sanki!

 19. bu kızcağız bir kabus yahuuu.bir kadın olarak yanlışlıkla yaratılmış sanki erkek olmalıymışşş.marjinal görünmek adına kaba bir kız oluyor sadce farkındamı acaba.oyunculuğunuda kendisinide beğenmiyorum.kıyafet belki hoş olabilir ama resmen bu saçma şeyi zorla giydiiiimmm gibi bağırıyor sanki…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak