Kristen Stewart’ın Yeni Saç Modeli

kristen-1kristen-2

fotoğraflar: celebrity-gossip

Twilight’ın yıldızı Kristen Stewart, dün gece düzenlenen MTV Video Müzik ödüllerinde yeni saç modeliyle dikkat çekti.  Kristen Stewar saçını biraz daha kısaltarak küt bir model yaptırmış. Bu model Kristen Stewart’a değişik bir hava katmış ne dersiniz?

52 Comments
 1. Ben bu modeli daha çok beğendin. Arkalar uzun önler kısa pek yakışmıyordu. İlk uzun saçlı halide çok güzeldi.

 2. bnce eski hali daha güzeldi ama belli film için kestirmiş .4.kitpta tutulmada düğünde saçlarını kestiriyodu onun için ypmş :):)

 3. burda çok hoş bi havası var ama bu kızı makyaj yapınca hiç beğenmiyorum ya.. doğal olsun bu, saçıyla başıyla oynasın falan..

 4. ya bu kız çok klas çok karizmatik bi kızdı.Meşhur oldu saçma sapan saç oyunlarına girişti uzunken çok çok daha güzeldi yani ilk filmdeki hali.Biarayış içinde sanırım

 5. gizemli tatlı bir havası olmuş.Uzun saçlı halide çok güzel.
  Bu arada çok iyi bir oyuncu olma yolunda.

 6. Joan jet saçından kurtulmasının tek yolu buydu bence..Kahkülleri biraz daha seyreltilmiş olsa daha hoş dururmuş ama böylede hoş=)

 7. bazılarına kısa saç bi vamplık katar örnek rihanna v.beckham gibi bazılarıda oğlan çocuğu besleme vs.gibi olur bu kızımız malesef 2. gruba giriyo

 8. çirkin ve ölük bir kızdı, daha da çirkinleşmiş, bir de şu korunmaya muhtaç çıtıpıtı prenses halleri yok mu.. filmdeki partneriyle çirkinlik konusunda yarışıyorlar resmen.

 9. Uzun daha çok hoşuma gitmişti.Biliyorsunuz kısa saça daha çok model yapılabilir.Farklı şekillendirmelerle daha hoş durabileceğini düşünüyorum…

 10. bencede çok berbat olmuş ilk saçları daha güzeldi özellikle rengi bence hiç olmamış

 11. beğenmedim ya uzun saçlı halının kendısıne daha çok yakıştığını düşünüyorum we de ne olur şu kıza bu kadar makyaj yaptırmasınlar ya öcü gıbı oolmuş dıcem ama neysekı yüzünden kurtarıyooo..

 12. çok değişik olmuş ama biraz toparlamış yüzünü bu model sanki.. toparlak olmus yahu.. birazcık daha uzun tercih edebilirdi.. bilemiyorum..

 13. inanamıyorum bu kız ne halindeysi ne haline gelmiş çok iğrenç ötesi olmus bence başka bişi demiyorum twqilight ‘ın yeni yüzü bu olamaz z!!!!

 14. ınnanmıyorum cook guzel olmuss yaaa bu kızın hayranıyım 10 numara bır kız bayıldım

 15. ıyyy!iğrenç olmuş.önceki saçı bundan daha iyiydi.berbat ve hiç yakışmamış.

 16. kısacası eski saçı bin katı daha güzeldi ayrıca berbat olmuş ve hiç te yakışmamış lütfen eski saçına geri dönsün

 17. saçları the runaways filminde joan jett rolü için punk bir şekilde kesilmişti.e o kesimide sanırım ancak bu şekilde toparlayabilmişler gayette iyi kotarılmış.sevimli bir hava katmış:)

 18. Kesinlikle eski hali çok daha hoştu! Kısa Viki’ye modern bir hava kattı,bu kıza da basitlik katmış bence!

 19. ne yapsa yakıştırıyorum ben ona. genç yaşına rağmen kendine özgü bir stili, çok farklı bir aurası, acayip cool bir havası ve son derece özgüvenli olgun bir duruşu var. her ne şekle girerse girsin, o haliyle kendini iyi hissettiğini belli ediyor ve etraftakilerin de onu öyle görebilmelerini sağlıyor. hiç negatif birşey almıyorum, gıcık olmuyorum, seviyorum hatunu.

 20. şirin bi hava katmış aslında:) bencede tutulma filmi için kestirmiş olabilir…

 21. bnce hiç hoş olmamıs ztn bu saç modelınıde bir film için kestırmıs rack yıldızını canlandırıyomus uzun saçlı halı gerçekten daha guzeldı. yanlız gerçktende çok rüküş kıyafer seçiminde gerçektende zevksız

 22. Ben pek beğenmiorum kristen’i uzunken daha iidi bu cok demode hemde eski bi tarz gibi durmus.
  bence kendine özgü bi still yaratmak yerine herkes gibi olsn daha ii

 23. ya belliki film için kestirmiş pek yakışmamış bella hali daha güzel yeni ayı dört gözle bekliyoruz…

 24. saç stili yüz ifedesini çok mat göstermiş eski hali süper di ezik gib olmuş

 25. ya bu saç i hiç yakışmamış çok çirkin olmuş bence diğer haliyle daha şirin daha güzeldi

 26. bence ilk hali daha saf ve daha güzeldi.bu pek deil hiç yakışmamış ki

 27. Yani, bir insan kendini bu kadar çirkinleştirebilir. Kristen ı çok severim ama yapmasın yaa!! Eskiden, şöyle kahveli kızıllı uzuuunca saçları vardı bakıp bakıp ah ne güzel ne güzel derdim. Napıosun kristen?

 28. bence yakışmamış.uzun saçlı hali daha güzeldi inşallah hemen saçı uzar!11

 29. ben edwardı yani robertı çok seviyorum ona aşığım inşallah onun gibi birini tanırım aşkım benim:)

 30. Bence çok tatlı olmuş… Eski hali daha güzeldi kabul ama buda çok yakışmış…

 31. Evet ya! Bu kız çooooooooooooooook çirkin olmuş. İnanın dış görübüşü ne kadar kötüyse davranışları da o kadar kötü! Benim güzeller güzeli Emma Watson’ıma ne laflar söylemiş bu! Bu yüzden bence her haliyle çok çirkin, ayrıca da biraz şişko duruyo!

 32. Bence böyle berbat yazmanız hiç yakışmıyor.Biraz empati kurun bu size dense kendinizi nasıl hissederdiniz

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak