Kumral Mischa

mischa-barton-acikrenk

 just jared

Bugün konu saç renginden açılmışken Mischa ile devam edelim. Mischa Barton üç gün önce köpeğini gezdirirken objektiflere açık renk saçları ile yakalanmıştı. Bugün ise saçını koyu kumrala boyatıp imaj değişikliği yapmış. Ben koyu halinide sevdim. Pudra rengi bol tulumu onu çok şişman göstermiş. Yoksa modelden mi öyle görünüyor yada kilo mu aldı dersiniz.

mischa-barton-koyurenk

just jared

12 Comments
 1. hmm koyu renk daha da bi can katmış yüzüne,öbür türlü hastalıklı gibiydi…seviyorum bu kızı,tarzı güzel..tulum ve kolyeye de bittim bu fotonun devamından da gördüm ayaındaki ayakkabı topuksuz,bi de üstüne pileli bi model…o yüzden böle tombik gibi çıkmış :)

 2. Çok sempatik! :)
  Saçları böyle daha hoş olmuş,daha yakışmış.
  Bence abartılacak kadar şişman durmuyor.Tulumunu beğenmedim,o ayrı :)

 3. rehabilitasyondan yeni çıktı ve kilo almış hali.
  gerçi kilo da deil de sanki şişmiş gibi ilaçlar falan şişirmiş olabilir.
  gerçi zayıf halide hiç sağlıklı gözükmüyordu.
  yinede sevimli di mi yaşını belli etmiş kilolanınca :)

 4. evet kilo almış ama iyi olmuş insana benzemiş =) güzel kızların aşırı derecede zayıflayarak çökmesi çok itici duruyor böyle daha güzel =)

 5. Uyuşturucu sorunlarından dolayı çok kilo almış ben tanıyamamıştım resimlerini görünce,depresyon tedavsi falan görmüş.Hastaneye kaldırmışlar.Ama gene bu zayıflamış hali yaniii.Yazık şirin bir kız yani.Ne işi var uyuşturucuyla,alkolle :S

  ***************************

 6. kilo almış hoş bi kız zaten ama zayıf haliyle daha bi karizmatikti.. böyle sıradan olmuş.. onun dısında koyu sac yakısmıs ben sewdimm :)

 7. eskiden yürüyen ölü gibiydi.kilosu çok iyi sadece biraz yorgun,yıpranmış duruyor o kadar.nasıl olsa tekrar başlıcak aynı alışkanlıklara çöker yine

 8. bu renk saç daha iyi gitmiş bence ve kilo almış ama bence yakışmış ki öyle abartılacak kadar almamış kilo, kollarına falan bakınca öyle çok kilolu gözükmedi gözüme. bu arada son resmini yasemin ergene’ye benzettim ben

 9. her halini sefiiorum bende yeri ayrı bu hatunun diziden dolayı:))yelizcim ve kızlarrrrrrrr hepinizi çok özledim kocaman öptüm hepinizi:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak