ZFashion’dan Küpelik / Sizden Gelenler

Geçen haftalarda bu haberimde takı askılığından bahsetmiştim. ZFashion’ da pembe tüylü abajurunu küpelik olarak kullananlardanmış. İyi fikir aslında sizinde bu tarz abajurunuz varsa bu şekilde işlevsel kullanabilirsiniz. Küpelerin çok sevimli iyi günlerde kullan.

8 Comments
 1. çok şirin bir şey olmuş bu.ayrıca hem abajur hem küpelik olarak kullanmak orjinal bir fikir olmuş.küpelerinde güzeller ama bana biraz fazla büyük gibi geldiler.güle güle kullan :))

 2. sewimli bişe olmus ama yelizcim senin yaptığın pano daha kullanışlı..

 3. çok cici olmuş ve kullanışlı iyi fikir..betty boop gözümden kaçmadı çok sefiiorum onu:))ponponlu, kalplide pek güzelmiş..güle güle kullan canım:))

 4. Aaa :)) Tesekkur ederim yorumlar icin, valla gecen 2 sene de o kadar merakliydim ki uzun buyuk kupelere, bol bol almistim. Bu sene hic almadim, ama odamda ki goruntusu guzel duruyor :)

 5. bende çok beğendimm güle güle kullan, ayrıca bende böle bişi yapsam ii olcak küpelerim kutuda birbirine giriyor, ayrı ayrı kutulamakta zahmetlii…

 6. Z Fashion küpelerin çok güzel ayrıca abajuru küpelik olarak kullanmakta güzel fikir :) güle güle kullan…
  bir sorum olacak o betty booplu küpeyi nerden aldığını öğrenebilirmiyim ?

 7. Tesekkur ederim herkese yorumlari icin;) Yelizcim sana da ayri tesekkur ediyorum.
  Betty Booplu kupemi yaklasik 2 sene once almistim inan nerden aldigimi tam hatirlamiyorum ama; bagdat caddesinde Zen takinin sokagindan inince sagda bir dukkan var genelde ordan aliyordum. Ben gider bakarim varsa alir sana yollarim istersen.

 8. Z Fashion çok incesin teşekkür ederim… sana zahmet vermek istemem canım..gidebilirsem dediğin yere bakıcam en kısa zamanda.. öpüyorum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak