Kyo MyFriend İle 2 Farklı Mayokini ile Farklı Görünüm

mayoniki-dnm1

mayoniki-dnm2

Kyo MyFriend’in 4 parçaya bölünen ve hepsi birbiriyle kombinlenebilen mayokinileri ile farklı görünümler elde etmeniz mümkün. Mayokinilerde kullanılan açılır kapanır halka aksesuarlar ile kullanıcılara kendi tasarımlarını yapma fırsatı veriliyor. İki mayokini ile alt, üst ve orta parçaları değiştirerek birbirinden farklı 5 mayokini, 5 bikini oluşturabilirsiniz. 2009 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda yer alan mayokinilerin indirimli fiyatı 59,90 TL, desenli modelleri ise 69,90 TL’den satışa sunuluyor.

8 Comments
  1. nie bilmiyorum ama ben mayokini sevmiyorum bence bikiniler daha hoş ve çok şeker :)

  2. bu seneyi bitirelim seneye mayokini alıcam bakalım yakışcakmı.ama burdaki mayokini modeller gözüme pek bi basit geldi.bikini halleri daha hoş bence.

  3. lisede bütçemiz kısıtlı olduğu günlerde vakkorama’ya sırf kyo bikini bakmak için girdiğimizi hatırlıyorum:) 5-6 senedir favori markalarımdan biri kyo, hesaplı olması ve ürün çeşitliliğiyle.

  4. dün sadece bikini altı bakmak için girdim kyo’ya.. tek bikini altı 49 liraydı!!! haliyle çıkıp yan mağazaya Calzedonia’ya girdim ve 23 liralık bikini altını %50 indirim sayesinde 11,50’ye aldım =)

    ihtiyacınız varsa aklınızda olsun çok güzel bikiniler var ve yine bu şekilde ayrı ayrı alabiliyorsunuz..

  5. Çok hoş yaa :) Fiyatı da oldukça iyi diğer mağazalara göre.Teşekkürler Yeliz :)

  6. ışıl evet bazı ürünleri gereksiz pahalı olabiliyor ama genelde hesaplı bir marka. calzedonia’dan ben de siyah bikini altı arayışlarımı sona erdirecek kesimde bir bikini altı buldum ve aldım, çok memnun kaldım ürün kalitesinden.

  7. arkadaşlar metroport alışveriş merkezi var bahçelievlerde hot mix diye süper ucuz ve kaliteli bikiniler var ayrıca kyo gbi tek tek te alabiliyosunuz.fazla yer gezmenize gerek yok çok çeşit var orda…..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak