Lady Gaga’nın Beklenen “FAME” İsimli Parfümü Tüm Dünyada İlk Kez Sephora’da!


Dünya’nın ilk siyah parfümü olan“Lady Gaga Fame”

Dünyada ilk kez  Sephora Mağazaları’nda …

Platin ve Grammy Ödülü sahibi dünyaca ünlü sanatçı Lady Gaga ilk parfümü “LADY GAGA FAME” i tüm dünya ilk kez Sephora mağazalarında satışa sunuyor. Lady Gaga’nın “Fame, karanlık bir kalbe sahip güzel bir görünüm” olarak tanımladığı parfümün üretiminde kullanılan yenilikçi teknoloji, parfüm endüstrisinin tüm normlarını ve standartlarını geride bırakıyor. LADY GAGA FAME, tende leke bırakmayan ve hava ile temas ettiğinde diğer parfümler gibi görünmez olan ilk “siyah renkli” parfüm olarak dikkat çekiyor.

Parfüm tasarımında moda endüstrisinin efsaneleri ile çalışan LADY GAGA, parfüm şişesini Nick Knight ile birlikte tasarlarken, fotoğraf çekimini de ünlü fotoğrafçı ünlü yönetmen Steven Klein ile gerçekleştirdi. Lady Gaga’nın kendisine ait olan Haus Laboratories’te Coty işbirliğiyle üretilen parfüm, sanatçının yaratıcılığını sergileme konusunda gerçekleştirdiği en yeni atılım olarak görülüyor.


LADY GAGA FAME, parfüm endüstrisinde nadir bulunan bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Geleneksel olarak parfümlerin üretiminde var olan üst, orta ve alt notalardan oluşan hiyerarşik yapı, FAME’de farklılık gösteriyor. Parfümü oluşturan maddeler herhangi bir hiyerarşi kuralı gözetmeden tüm notaların farklı koku özelliklerini ön plana çıkaracak şekilde etkileşime geçiyor. Parfüm bileşenlerinin tamamlayıcı özellikleri sayesinde birbirleriyle uyum içerisinde çalışıyor.

Parfümün karanlık, şehvet uyandırıcı ve hafif olmak üzere üç temel özelliği bulunuyor. Parfümün karanlık olma özelliği 18. yüzyıldan bu yana kadınlar tarafından kullanılan ölümcül Bellâdonna (güzelavrat otu) bitkisinden esinleniyor. Şehvet uyandırıcı özelliğini ise bal damlası özü, safran ve kayısı nektarından alıyor. Ürünün hafif olması da mükemmelliği çağrıştırıyor. Kaplan orkidesi & yasemin özünden oluşan zengin bitkisel katmanı zamandan bağımsız güzelliği nesnelleştiriyor. Tüm özellikler bir araya gelerek bitki ve meyve özlü bir parfüm ortaya çıkarıyor. Güzelavrat otu, diğer tüm bileşenleri gölgede bırakarak LADY GAGA FAME’e özellik kazandıran en önemli bileşenin başında geliyor.
Fiyat: Eau de Parfum 30 ml 89 TL.

50 ml 119 TL.

100 ml 179 TL.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

*bu bir advertorial içeriktir.


 

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak