Lady Gaga’nın İlginç Ayakkabıları

x500x_0506gagashoes

x500x_0506gagashoes2

x500x_0507gagaclose

Lady Gaga’nın ilginç giyim tarzından artık fazla bahsetmeye gerek yok herhalde. Fakat şu ayakkabılarla nasıl yürüyor hayret ediyorum. Yanındaki korumalar Gaga’yı her an düşecekmiş gibi takip ediyor.

fotoğraflar: justjared, jezebel, celebrity-gossip

22 Comments
 1. o kadar şeyin içinden bir tek chanel i ve hermesini beğendim birde pembiş rujunu zaten geri kalanını beğenmek imkanszı bence tamamen dikkat çekmek için böyle yapıyor bir insanın böyle bir tarza bürünmesi için deli olması lazım bu arada yelizcim sanırım bu görüntüler galalardan peki bu hatun günlük hayattada böyle mi yaa :))

 2. giyim tarzı konusunda herkes hemfikirdir.ama yaşı 23 henüz ve ileride durulacağını düşünüyorum.şov dünyasında yaşıyor tabiki giydikleride şov olucak.hayret edici giyinerek ilgi çekmeyi isim yapmayı başarmış.şarkılarını muhteşem buluyorum

 3. Bu görüntülere yorum yapmadan geçemeyeceğim bu nedir nedir buu…Üstündekileri incelemekten ayakkabılara bakamadım bile bu kadının yaptığı ilgi çekmeye çalışmaktan farklı bir şey bu kadar ünlü olanlar yolda uzaylı gibimi geziyor..

 4. Bunun giyim tarzı hangi gruba giriyor ?
  Sanırım kepazelik başka birşey değil ! Pes doğrusu :/

 5. müziği çok başarılı fakat tarzı ucube gibi..ayrıca o ayakkabıların üstünde nasıl duruyor..ben olsam düşerim:)

 6. çok komik ve saçma giyinmiş gerçekten :) çok kötü böyle giyinerek amacı sadece ilgi çekmek bu çok açık zaten..

 7. Sahnede böyle giyinmesini anlarım show dünyası ama gündelik yaşamına taşıması bence kıroluk

 8. İlginç ayakkabılar başlıgı altında 30 resimde neden sadece 3 4 tane farklı ayakkabı var?

 9. klipleriylede tarzıylada giyimiylede tam bir ucubeler kraliçesi.o kdr tiksiniyorum ve yaptığı herşeyi saçma sapan gereksiz buluyorumki belki şarkıları güzel olablr ama dinlemeye tenezül bile etmedim.böle varlığı fazlalık olan biri sanatçı olamaz.şov diil bu ya kepazelikkk bence.23yaşında olduunu bilmiodum çok şaşırdm.operasyonla bayan olduğunu biliyordm sadece.yazıkkk.acil olarak bir rehabilitasyon merkezinde tedavi görmesi şart…

 10. bu gagayı görünce aklıma Kheiron(su mitolojideki yarı at yarı insan olduğunu düşünülen kişi) geliyor nedense :S

 11. bayılıyorum ben ona yaaa.. giyim tarzı, müziği,sahne şovu, duruşu herşeyi bambaşka. ayrıca arkadaşlar hakkındaki eskiden erkekti şeklindeki söylemlerin gerçek olmadığını kanıtladı çoktan. tam bir müzik tanrıçası. eskiden michael jackson vardı, madonna hala var, ama artık bir de lady gaga var :) ayrıca kendisi internetteki müzik klipleri(bad romance-just dance-poker face) 1 milyardan fazla izlenen ilk sanatçı olurlar..

 12. bu kadının ağır psikolojik problemleri var bence, başka türlü açıklanamaz bu abuk kıyafetler.

 13. Farklı tarzdaki insanlara katlanamama durumu hepimizde olan birşey sanırım yorumlara bakılırsa..Elbette bu kadın da ABD’nin yaratmaya çalıştığı bir kraliçe-Madonna gibi. Ama işini iyi yapıyor mu ona bakalım..Kadının farklı olmak için acıya dayanarak giydiği ayakkabılara bakın!!
  He bide “Alejandro” yu dinleyin :)

 14. Cenap Şahabettin’in çok sevdiğim bir sözü var lady gagaya ithaf ediyorum “Hiç kimseye benzememek isteyen, bir karikatüre benzer.” (:

 15. ayakkabı sıklık ve rahalıktır bu durum gayet sacmalamış evet hepsi birer tasarım olabilir ama artıq ayagına bi görünen düzeni var yani yok artıq dedirtmişler :)

 16. bunları yapmak için illa psikolojik srunlarnız olası gerekmez
  ayrıca erkek falan değil inanmıyorsanız hala telephone klibini izleyin
  onun kendine özgü bir duruşu stili ve müziği ve tarzı var

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak