Laetitia Casta Louis Vuitton Reklamlarında

Laetitia Casta 2008 2009 Louis Vuitton koleksiyonunu bu görmüş olduğunuz karelerde tanıttı. Reklamlarda Louis Vuitton bayan koleksiyonu dışında Louis Vuitton’nun erkekler için hazırlamış olduğu Damier Graphite koleksiyonundan ürünler var. Laetita’nın bu doğal halini çok beğeniyorum.

6 Comments
 1. bir model yıllarca hiç mi eskimez olağanüstü bir tasarım hala onsuz yapılmıyor=) ve ben Louis Vuitton’un her kıyafete uyduğunu düşünüyorum adeta bir kurtarıcı:) itiraf etmeliyim ki çok önemli davetlerden tutun plajda bile bu tasarım harikası çantayı kullandım=)=)=)=)

 2. ben hiç beğenmiyorum.çok sıkıcı tek tip.rengarenk ve farklı modeller varken.bir çanta fiyatına 30-40 tane alabilecekken….

 3. laetita casta süper bir mekana(paris’e)uyan
  tek süper bir model benim için vazgeçilmez bence markanın önüne geçmiş

 4. zafiyet geçirmediği hali buysa . biz 40 bedenle bakıp bakıp ağlıyalım halimize. kulhanın kliniğide kapandı. zayıflamak için gidecek yerde yok. ama ben 40 bedenle halimden çok memnunum.zayıflamamayada özen gösteriyorum.

 5. cansın, bende eşimin hediyesi postacı modelini kullanıyorum, dediğin gibi her kıyafetle uyumlu.

  nefes, tek tip doğru söylüyorsun herkesde var bende de bir tane var ikincisi olmaz ama!

  bengi, zayıf kadın çelimsiz oluyor baksana laetitayaaa:) ben çok beğeniyorum!

  filiz, iyi dedin lv yanında pek bir sönük kalmış:)))

  nefes, senin bildiğim kadarıyla boyunda uzun 40 beden olacaksın tabiki bir bayanın boyu posu kilosu orantılı olsun mümkünse.

  sevgiler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak