Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere Epilazyum‘ u tavsiye ediyorum. Yaz aylarında değil de sonbahar kış aylarında yaptırmanızı öneririm. Yaz aylarında yaptırırsanız  15 gün yaptırdığınız bölgeyi gizlemek zorunda kalabilirsiniz çünkü kabuk bağlıyor ve dökülmesini bekliyorsunuz.  Kış ayında yaptırırsanız  zaten pek fazla sorun olmaz. Her cilt tipine göre farklı sonuçlar alınıyor. Test edildi onaylandı. Bay ve bayanlara duyrulur:))))

Etiler Epilazyum
Tel: 0212 281 63 67 – 27
Kadıköy Epilazyum
Tel : 0216 338 75 20 – 21
Şişli Epilazyum
Tel : 0212 230 45 86 – 89

7 Comments
 1. Valla katılıyorum Yelizcim çok büyük rahatlık yanlız çok dikkat edilmesi gerekiyor çünkü güneşe maruz kalındığında benek benek lekeler oluşuyor..Lazer yaptırmadan 3 hafta önce güneşe çıkmamalı ve yaptırdıktan ancak 3 hafta sonra çıkılmalı…bilginize:)

 2. selam ,

  su lazer konusuna deginicem. ben lazer yaptirdim ve lazerin kabuk baglamamasi gerek. eger bagliyorsa bu guvenli degil. su epilazyum dediginiz yeri tutmadim. benim onermek istedigim lazer yeri Harley Medical Group. fakat bu Turkiye de var mi bilemiyorum. ben Londra da yasiyorum. acayip memnunum. kizarma bile olmadi. kalite her yerin kullandigi cihaza bagli anlasilan.
  saygilar pervin. siteniz guzelmis.

 3. Selam Pervin,
  Biz buraya bir kaç arkadaş gittik kötü sonuç almadık ama Harley Medical’ın ne kadar etkili olduğunu gazetelerde okumuştum keşke burada olsada herkes faydalansa.Ekim ayında İngiltere’ye gideceğiz gitme şansım olabilir.Sen Türkiye’ye geliyormusun yoksa sürekli orada mı yaşıyorsun?
  Sevgiler
  Yeliz

 4. Lazer Epilasyon hakkında profesyonel ekibe sahip olan Epilazyum u herkese tavsiye ediyorum. Kısa sürede tüm sorunlarıma çözüm getiren,hijyenik bir ortamda kaliteli,bilinçli ve oldukça duyarlı müessese olduğunu gönül rahatlığıyla belirtmeden geçmek istemiyorum.

 5. epilazyum epilazsyon merkezi berbat biryer arkadaşlar 2 yıl önce onların ipini uğur dündar tvdeki arena programında yayınladı. zehra arkadaşımın şansı varmışki yanmadan kurtulmuş …merkezin profesyonelliği tartışılır???bilinçliliği ise tv’de madara olmuş durumda……

 6. Ben dermatec epilasyon merkezini tvsiye edebilirim size. Zaten yeride merkezi bi yerde…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak