Leighton Meester Reebok’ın Yeni Modelini Tanıttı

fotoğraflar: just-jared

Reebok reklam kampanyasının yeni yüzü olan Gossip Girl’ ün yıldızlarından Leighton Meester, Reebok’ın yeni ayakkabı modeli olan Top Down’ı tanıttı. Reebok bu modeli ile iyi bir çıkış yapacağa benziyor. Renk alternatiflerinin de oldukça fazla olduğu bu modeli en kısa zamanda denemek istiyorum.

{democracy:41}
21 Comments
 1. ya ben lacivertine bayıldım.yazın kısacık sortlarla süper olurlar.pembeside çok cezbedici.

 2. çok güzel gözüküyolar bende lacivertine bayıldım.yelizcim reebok burada var akşam iş çıkışı hemen uğrucam:)

 3. Ben o kadar beğenmedim açıkcası. Bir ara Pumaların vardı böyle dilleri dışarda ayakkabıları, bi heves almıştım bende kırmızı.

  Bide unutmadan, benim spor ayakkabıda tercisim Asics. Ankette yok diye söylüyorum, inanılmaz rahat bir ayakkabı. Tüm converselerimin pabucunu dama attı! :)

 4. waaaaayyyy blair waldorf iş başında.reebok çok akıllıca bi seçim yapmış.çünkü bu kız giyimiyle çok taklit edilmeye başlamıştı.ayakkabılarda hoş tabi

 5. bu markaların hiç birini tercih etmiyorum en iyisi lacoste tercihimm…

 6. bende geçen gazetede görmüştüm..her marka convers in peşinden gitti…ama rahat görünüyorlar..reebok hiç giymedim ama denemek lazım..dıesel dkny daha farklı duruyor.pişti olasılığın daha az oluyor:))

 7. ben adidas tercih edıyorum ama yurt dışından getirttiriyorumm.. çünkü herkesin ayağında aynı şey çok sıkıcı olabiliyor.converse desen artık öghh geldii bana…new balance’de hoş bence…ama rebook artık fi’de kaldı gibi gelio bana..!

 8. bu kızı çok beğeniyorum ama ayakkabılar için aynısını söyleyemeyeceğim

 9. converse çakması gibi duruyor bence.daha orjinal birşeyler yapılabilirdi…

 10. reebok kullanmam normalde ama çok gzl modellermiş ya bayıldım

 11. daha ince/uzun bacaklı falan birini seçselermiş keşke tanıtım için. bence üzerinde çok kötü durmuş ayakkabılar. belki de üzerindeki kıyafettendir, bence olmamış.

 12. Çok sevdim bu ayakkabıları çok şekerler. Hem spor hem şık yani her türlü kıyafetin altına uyar bence!!!

 13. kesinlikle converse benzemiş taklit bence, hiç yaratıcı bulmadımm.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak