Leopar Deseni Bağımlısı

paris

paris2

paris3

Leopar deseni son zamanlarda birçok tasarımcının koleksiyonunda yerini almış durumda. Paris Hilton için leopar deseninin popüler olması yada olmaması önemli değil. O her daim tercihini leopar deseninden yana kullanıyor.

Paris Hilton bu haliyle durumu biraz abartmış durumda. Çanta, tayt ve üzerindeki uzun leopar desenli tunik üçlüsü oldukça göz tırmalıyor. Leoparı baştan aşağı kullanmak niye ?

fotoğraflar: faded-youth

21 Comments
 1. leopar desenını bende cok sevıorum ve kullanıorum ama bu kadarda deıl yuh yane cok kotu bı görüntü olmuş.
  Hele o ayakların halı nedır yaa maşşallahhı var yanee :)))

 2. bende beğeniyorum leopar desenini ki zaten kahve ve tonlarını çok seviyorum ama kendime leopar desenini yakıştıramıyorum nedense bakalım bu sezon yakıştırabilecek miyim?

 3. bencede çok abartmıs ama parısn gorduğum en gusel fotolarının bıkacı acaba sebebı yanındakı yakışıklı olabılırmı:))))

 4. bu kadını zaten stil konusunda muhattap almak ve örnekler arasında bulundurmak bile yanlış. dore modasının ve payet modasının da cılkını çıkaran kombinler yapmıştı! görgüsüzler gibi giyiniyor..

 5. Kahverengiyi de leopar desenini de seviyorum ölçülü olduğu sürece. Bunda pek ölçü kalmamış Maşallah baştan aşağı…. çok kötü. Bu kadar ünlü popüler ve zengin olup da nasıl kendilerini bu hale getirebeiiliyorlar anlamıyorum. Sokağaa çıkmadan önce birileri de uyarmıyomu ki !!!!!!!!!!!

 6. parıs çok hoş güzel olmus .leopar düşkünüyüm ama baştan aşyagıya leopara bürünemem.leopar sarışınlara dahaçok yakışıyor !

 7. gerçektende kafası olmasa leopar sanca zyanee :)) ama çantası harika :)

 8. yaa ben begenmiyorum dalmacyalı gibi off böff böle kıyafetler cok basit duruyo yaa.. saçlarıda o kadar berbatki o zenginlikte saçlarına zamn ayıramıyo herhalde:)

 9. bende leopar hayranıyım 3 kuruş fazla olsun leopar olsun ama bu kadarıda fazla abartı abartıya kaçtıkça olay basitleşiyor….

 10. daha abartılı ve göz yorucu bi giyiş tarzı olamaz heralde…leopardan soğumaya birebir pozlar

 11. nefret edıorm bu kadndan ıygghh goruncee tıksınıorm gercekten…leopar desenınee bayılıorm amaa bukadarıda gercekten fazlaaa yanı ufacık detaylar olsa gercekten guzel olablrdı

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak