Leopar deseni

neiman-03

Bergdorf-Goodman-iselin-steiro19

Bergdorf-Goodman-karlie-kloss10

neiman-02

Leopar desenleri artık  her sezon giyiliyor. Bu yaz sezonunda kullanılan leopar desenleri önümüzdeki kış sezonu da yine kendinden bahsettirecek. Kahve tonları bir klasik haline dönüşürken, gri tonları ise daha spor ve ilgi çekici olmayı başarıyor.

Neiman Marcus ve Bergdorf Goodman 2010 2011 kış kataloglarında yine leopar desenleri var. Aşağıdaki fotoğraflardan da önümüzdeki kış sezonu için fikir alabilirsiniz.

11 Comments
  1. yaz kış her daim harika bir model bayılıyorum ama modası bile geçti bir leolu babet bulupta giyemedim bakalım bu yıl belki alabilrim ama orjinal leo en güzeli :))

  2. ben leopar desenini seviyorum buna uygun çok çantam var hatta en fazlada çantalarda ve taytta hoşuma gidiyor bilmiyorum kıyafetlerde çok fazla hoşuma gitmiyor…

  3. BA-YI-LI-YO-RUM!tam bir akrep kadını olarak 5 yıldır en severek kullandığım aksesuarlar ve kıyafetler.yazın tropik renkler ve desenlerle birleşimini kışın tay ve gri tonlarındaki olablar da favorim.leopar-çita-kaplan-zebra yaşasın african theme!!

  4. leopar deseni önceki yıllarda çok itici gelirdi bana ama şu sıralar özellikle siyah gri leopar deseni hoşuma gitmeye başldı….şu moda sektörü nelere kadir yarabbi:))) sevmediklerimizi nasıl da sevdiriyor..

  5. benimde artık bir leolu babet ve şal olmam lazım şuanda karar vermiş durumdayım:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak