Leopar Desenli Kıyafetler

Leopar DEsenleri
Leopar Desenli Kıyafetler

Leopar desenli kıyafetler 2009 yaz sezonunda birçok markanın koleksiyonunda yerini almış durumda. Bir de leoparlı kıyafetlerin renklerinde değişim yaşıyoruz. Klasik rengi kullanmaya çekinenler için mavili-siyahlı, grili-bejli, kırmızılı-sarılı, lacivertli beyazlı, siyahlı-beyazlı ve rengarenk leoparlı modeller ünlü markalar tarafından defilelerde görücüye çıkmaya başladı.

5 Comments
  1. leopar desenli kıyafetlerin bayanları çok dişi ve seksi gösterdiği kanaatindeyim.ayrıca özgüven ve çekicilik katıyor.o yüzden bayanlar arasında her zaman popüler olacağı kanaatindeyim.ben sadece kıyafette değil ev aksesuarlarında da leopar desenine bayılanlardanım.en üstteki elbise alışılmış leopar deseni renginden farklı olsada çok hoş buldum.

  2. kesinlikle seyhana katılıyorum.leoparın cesur,iddaalı,sexy.. göründüğü ve herkesin taşıoyamadığı kanısındayım.tek kollu modeli beğendim.hem sezonun leoparına hem de tek kol modasına uygun harika bi sezon elbisesi :)

  3. ben normalde yaşı büyüten ve kadınsı olarak değerlendiryorum leoparı ve pek tercih etmiyorum ama renklileri gayet hoşmuş… olabilir:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak