Levi’s Curve ID Koleksiyonu

three-girls

Levis_GWI-comp04

Levi’s, kadınlar için tasarlamış olduğu Curve ID koleksiyonunu tanıttı. Levi’s Curve ID koleksiyonunda Slight Curve (Zarif Kıvrımlar), Demi Curve (Doğal Kıvrımlar) ve Bold Curve (Çarpıcı Kıvrımlar) adını taşıyan üç farklı kalıp bulunuyor. Beden ölçüsü yerine beden şekli dikkate alınan koleksiyon, 60.000 kadının bedenlerinin 3 boyutlu taramasını temel alarak oluşturulmuş.

12 Comments
  1. Bunları gördükten sonra büyük bi heycanla levis mağazasına gittim. Sonunda aradığım kotu bulucaktım. Ama 3 modeli de denememe rağmen hepsi üzerimde iğrenç durdu. Sonra klasik bi 788 denedim ve üstüme tam oturdu.Sanırım bende büyük bi sorun var ya da vücudum mükemmel :D

  2. sadece 3 model mi ? bence geliştirilmeli . mesela benim kalcalarım bacaklarıma göre cok genıs ve ne zaman skinny alsam ya kalcamdan gecmıyor ya da bacaklarımı sarmıyor sureklı sorun yasıyorum . ama gıdıp ben de bır denemek nıyetındeyım umarım yenı bır pantolonum olur (:

  3. evetttt güzel görünüyorlar ama,denemek gerekk…bu akşam bakarız Yelizimmm:)))

  4. iyide bu kadınların hepsi zayıf neresi kıvrımlı bunların en azından kıvrımlı kadınlara giydirip çekseydiler çekimleri.

  5. sally bence biraz daha iyi bak ozellikle kalcalarına zaten ordan belli oluyor..:D

  6. benim de hafif göbüşüm var ve kalçam nerdeyse yok uyacak mı bu kotlar bana??

  7. hülya sana katılıyorum.aynı hevesle bende uçarak gittim.normal kiloya ve düzgün bir vucuda sahibim.kalçamında şekilli ve düzgün olduğunu söyler herkes.bu serinin 3 kotu da kalçamı basık sarkık ve iğrençççç gösterdi.tam bir hayal kırıklığı

  8. bu çok iyi gerçekten ilk fırsatımda levi’s gideceğim ve deneyeceğim:)

  9. bugün gittim demi curve denedim ve bayıldım iki tane aldım.harika oturdu şimdiye kadar aldığım en iyi kot kalıbı gerçekten çok beğendim.olduğumdan da zayıf tuttu kesinlikle denemelisiniz.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak