LG çamaşır makinesinin başarısı tasdiklendi

LG’nin önden yüklemeli devrimsel teknolojiye sahip 12 kg kapasiteli çamaşır makinesi Bigin, uluslararası başarı göstererek performans bazında birinci seçildi.

LG Electronics’in son model önden yüklemeli çamaşır makinesi Bigin, 12 kg, F1495BDS, İngiltere’nin bağımsız tüketici kuruluşu “Which?” tarafından performans bazında birinci seçildi. LG’nin devrimsel teknolojisi 6Motion™ ve Inverter Direct Drive’a sahip çamaşır makinesi, organizasyondan birinci sınıf eleştiriler aldı ve diğer küresel markaları geçerek üst sıraya yerleşti. LG’nin çamaşır makinesi, top 10 listesindeki tek Avrupalı olmayan ürün ünvanına sahip olma özelliği taşıyor. Buna ek olarak 2010’dan beri 3 yıldır bir numara seçiliyor.

Ayrıntılar için tıklayınız

LG’nin 6 Motion™ Direct Drive teknolojisi dövme (kırışıklık azaltma), filtreleme (eşit yıkama), hassas çevirme (sessiz yıkama), döndürme (normal yıkama), çitileme (leke çıkarma) ve çalkalama (hassas yıkama) olmak üzere 6 yıkama hareketini, kumaş ve doluluk oranına göre en iyi verimle sonuç almak için birleştirdi. “Which?” LG’ye Pamuklu Yıkama, ütü istemeyen yıkama ve kurutma makinesinde kurutma kategorilerinde en yüksek puan olan beş yıldız verdi. LG teknolojisi ürünü Inverter Direct Motor sayesinde geleneksel makinelerdeki kasnak ve kemerler ortadan kalkıyor. Böylece tüketiciler daha yüksek güç, azaltılmış enerji tüketimi ve daha sessiz yıkama deneyimi elde ediyor.

İngiltere’nin en büyük tüketici kuruluşu “Which?” potansiyel tüketicilere ürünleri seçerken senelik bir ya da iki kez test etme fırsatı sunarak en doğru kararı verme fırsatını sunuyor. Özel fiyatlar, performans karşılaştırmaları ve tüketici satın alma modelleri analizleri de en faydalı ve kesin bilgi verme açısından hazırda bulunuyor.
Ayrıntılar için tıklayınız

Bu bir advertorial içeriktir.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak