Lilly Allen’nın Yeni Saç Modeli

Lilly Allen de kısa saç modasına uyarak saçlarını kestirmiş. Bence bu hali uzun halinden çok daha iyi olmuş. Kısa saç haberi yaparak bende etki altında kalıyorum. Saçımı kestirsemmi diye düşünmeye başladım bile.

7 Comments
 1. 5 sene önce de böyle bir moda vardı hatırlıyorum. Ben de belime kadar uzanan saçlarımı çok sıkıldığım için kısacık kestirmiştim. Çok da rahat etmiştim. Ama tabii uzun saçlarımı yeniden özleyince uzattım. Şimdi yine belimdeler.
  Eğer saçların çok uzunsa Yeliz yavaş yavaş kısaltarak kestirmeni öneririm, zamanla. Birden kestirince şok yaşıyor insan:)

 2. bende kıslatmak istiyorum ama sonra bir şekilde vazgeçiriliyorum herkez kestirme diyo ama ben de artık biraz değişiklik olsun sitiyorum ne yapsam ki acaba =)

 3. ben de çok uzun saçlara sahibim ve çok gürler..biraz kısaltmayı planlıyorum.önden orta uzunlukta perçemler arkaya doğru yavaşça uzayan saç modeli bu sene hem çok trend hem de bana göre çok ideal ve şık!!

 4. Gözde, ben genelde ara boylarda kullandığım için kestirirsem bayağı bir kısaltmak lazım ki anlaşılsın:) ama kış geldi ya saçlarım çok ısıtıyor kararsızım ;)

  Gizem, sende benim gibi kararsızsın, biz zor kısaltırız ;)

  Tuğçem, saça hafif kat verdirmek şart! çok düz saç çok sıradan görünebiliyor.

  Sevgiler

 5. evet ben de öyle düşünüyorum ma bir yandan yakışır mı diye soru işaretlerine dalıyorum..ne yapsam karar veremedim.iri dalgaya ne dersin??

 6. ya kızlar benim saçlarımm belimden birazdaha aşağıda anlıycağınız baya uzun kakül falan yok arkadaşlarım çok beğeniyo kestirmek istemiyorum ama baya yıprandı o yüzden kestirmeliyim arkadaşlarım sakın diyolar ne yapmalıyım çok çaresizim noluu yardım ediinn

 7. ben saçlarımı tam tamına böyle kestirdim ve süperr durdu tavsiye ederim ve çok rahat:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak