Lilly Donaldson / Roberto Cavalli Defilesi

lilly-donaldson1

lilly-donaldson2lilly-donaldson3

Roberto Cavalli defilesinin diğer bir güzeli ise Lilly Donaldson’du. Payetli siyah bir elbise tercih eden Lilly Donaldson uzun boyu ve düzgün fiziğiyle çok zarif görünüyordu.

8 Comments
  1. gerçekten çok asil ve büyüleyici.elbiseyide süper taşımış…bu arada yeliz defileye gitmiş kadar oldum bu fotoğraflarla.bizleri mahrum bırakmadığın için sağol:)).sevgler:))

  2. ayakkabıların Ysl olduğuna şühe yok..harikalar..ama Lily beklediğimden daha çirkin gözüktü gözüme..ışıktan olsa gerek

  3. Pınar Tezcan’a benziyor. Omuzları biraz yukarda gibi geliyor bana hoş yine de. Bu kadar ünlü modeli Türkiyeye getirmek, bu podyumlarda yürütmek çok güzel ama sokaklara bakınca sanki boşa çabalıyormuşuz gibi geliyor…

  4. Barbi bebek gibi bence ve çorap rengi çok başarılı. Eğer o elbisenin altına ten rengi giyseydi çok basit durabilirdi ama siyah çorap ile bence elbise daha da ağırlaşmış. Showgirl gibi olmuş.

  5. çok zarif kıyafeti mimikleri çok hoş ..:) türkiyede modaya zaman ayırmak ya da uğraşmak zengin işi diye bakıldıgı için öyledir belkide nilo ama böle böle düzeliriz umarım.. bizim ikoncanlarımız böle olduktan sonra sokaktan bişi beklenmesi saçma..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak