Lily Allen Sarı Perukla

lily_allen-yeni-sac11

lily_allen-yeni-sac21

Lily Allen, eski erkek arkadaşı Seb Chew ile yemeğe çıkarken sarı bir peruk takmış. Bu aralar herkes peruk takıyor. Saçlarında değişik alternatifler uygulamak isteyenler için bir çözüm ama bu sıcakta biraz zor olur. Bu arada Lilly Allen’in giydiği transparan bluz içinde birşey olmadığı için sansür uygulamak zorunda kaldım.

23 Comments
 1. merhaba;
  :) bence güsel peruk kullanmak değişiklik seven bayanlar için ama bu sıcaklarda bılemıyrm bende çıt çıt kullanıyrm ama bütün gün kafam kaşınıo:))

 2. sansürünü sevdim yeliz çok şirinmiş:))
  ayrıca lily alleni peruğu çok soluk göstermiş. bu renk saçın en kötü yanıda bu. makyajsızsan ruh gibisin..

 3. iykk ne iğrenç olmuşş…bari gerçek saç olan peruklardan taksaymış.sentetik takmış ne diyeyimm ya özensiz..!

 4. blogunuz süper yelizcim yeni yazmaya başlıyorum size ben sakaryadan atlas:)
  sansürünüz beni çok güldürdü komiğime gitti:)) peruk olduğuna emin misiniz ben anlayamamda pek renk güzelmiş ama dimi.

 5. Lily , bu kızı çok seviyorum şarkıları mutluluk kaynağım ayrıca üzerindeki bluzu de çok beğendim.. sansür gerçekten olsaymış keşke ama :) Peruk çok iyi bir alternatif olabilir özellikle benim gibi saçlarını boyatmaktan korkan biri için :) Rengarenk seviyorum böyle farklılıkları.. olmuş olmuş :)

 6. :))) yelizcim ilk önce uyguladığın sansür hem hoşuma gitti hem güldürdü..ne kadar ince düşünmüşsün öyle..
  2.si lily allen bu perukla bilmem nelere benzemiş :)))) berbat ya..bari daha uygun bir peruk seçseydi ten rengine falan..ben beğenmedim.ayrıca dediğin gibi yazın peruk kullanmak bin kat daha zor olur sanırım saç saç üstüne :))

 7. Kızcağızın yüzü zaten soluk o açık sarı saçlar iyice soldurmuş. Perukları sevmem. bu arada o sansürleri ben bluzun bir parçası sanmıştım =) ne alaka diye bakınıp geçtimm :)

 8. bence çok yakışmışş eet biraz özensiz ama renk yakışmış ten rengide tam kıvamında bence =)

 9. bu kızı ilk çıktığı zamanlar seviyodum şarkılarıda güzeldi ..o aralar britney spears a laf sokup duruyodu(çamaşırsız gezmesine ve dağıtma hallerine ) ama büyük konuşmamak gerekirmiş şimdi o da onun gibi oldu çıktı, b.spears ta eski normal günlerine döndü ..vay be..

 10. _______
  Bu kızaa hiç yakışmamışş perukk olduğu çok belli sanki :/
  ____

 11. ________
  Buaradaa YELİZZZ sansürr simgelerinn çok hoşş olmuşş euheuehue :D:D

  Kıyafetinee çok yakışmışş:)
  ______

 12. Bu kızın yüzü tatlı aslında ama çok bakımsız geziyo hep,bunalımdamıdır nedir? Böyle kıyafetler falan hiç yakışmıyor,basitlik yani.Peruğa gelince hoş durmuş aslında beğendim ben,yakışmış.

  ************

 13. Kızcağız da kötü olacağını bildiği için bi’ hevesle gidip saçlarını platin yaptıracağına, peruk takmış işte. Bi’gün de öyle gezsin. :)

  Ben çok seviyorum perukları, hatta pembe bir tane var. Dışarıda takmıyorum tabi, ama fotoğraf çekmek için falan hoş oluyor.
  Saçlarım koyu ama bi’ tane de düz, uzuuun, kahküllü, siyah istiyorum. Saçlarımızı yapmaya üşendiğimizde, ya da sadece can sıkıntısından renk değişikliği yapmak istediğimizde ne hoş olurdu.
  Bi’ trendse bunu destekliyorum ben, peruklar yaygınlaşsın!

 14. ben çok beğendim bence yakışmış üzerindekiler de hoşuma gitti.
  kısa şort sltıns ugglsrls olsn tombik görüntülerindn eser kalmamış çok da zayıflamış bence sansür de süper yakışmış:)

 15. ayy çok sey böyle nasıl denilir sanki ruhu bedenindne ayrı hatta beden hiç yok ruh gibi keşke makyaj yapsaydı söyle pembe pembe allıklar filan yüüz çok soluk çıkmış ama yelız ablacım yada yelızcım mı dıyeyım bilmiyorum :)) sansürü en basta analamdım bile çok şerker olmuş buluuzn modeli :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak