Lily Allen’nin Matruşka Çantası

Lily Allen’nin matruşka çantasını çok beğendim. Chanel’in matruşka şeklinde çantasının değeri 2.500 pound. Matruşkaları sadece dekorasyon amaçlı kullanmak yerine bu tarz bir aksesuar tasarladığı için Chanel’i tebrik etmek istiyorum.  Bende bu haberimdeki kokosh matruşkalarımdan büyük olanını çantaya mı dönüştürsem:) Lilly Allen’nin kabanı Givenchy, elbisesi Chanel, ayakkabıları ise Christian Louboutin.

15 Comments
 1. allahım iki büyük hayranlığım chanel ve christian Louboutin. Kadınlar başka ne isterki :)). Karl Lagerfeld’in tasarımları çok güzel kendi biraz tuhaf görünsede…

 2. çanta cidden çok şık. farklı bi tasarımı var. kıyafetide süper..

 3. Lily çok şık çok güzel görünüyor bu haliyle. çantayı da acayip beğendim çok farklı bir tasarımı var, hoş gerçekten :)

 4. wwuuhuuu süüper bi çanta. yeliz bence boş durma ve hmen matruşkanı çanta yap :) bende de var matruşka hastalığı geçenlerde accessorize den bi defter aldım matruşka dolu heryeri :) küçücük bi defter lakin çok iş görüyor. :)

 5. oww şok şirin bir çanta,kabanından istiyorummmmmmmmm çok güzel…:)))

 6. çok şık çok begendım ..benım gıbı buyuk çanta kullanan ona ne sıgdırabılır kı.

 7. ben paris hiltonda chanel matruşka çantayı gördüğümde demedim.çok güzel oldu ama daha büyük bir matruşka bulmam gerekiyor.

 8. çanta hoş da bu lily allen’ın normalde giyim tarzını beğenmiyorum
  belki de kısa ve şişman olduğu içindir

 9. şahane ama lacivert elbiseye siyah pek uymamış ama çanta süper 10 numara

 10. çok şeker tabı bız bavul gıbı çantalara alışık olduğumuz için ıçıne ne sığdırırız oda ayrı bı konu ama cici bişey e chanel yaparda kotu olurmuu:)))

 11. Elbiseye bayıldım çok şık durmuşş:)))DUYGU’lar karışmasın diye ismimim yanına :) işareti koyuyorum YELİZ’cim!!!

 12. ben de istiyorum, yelizin öncülüğünde, biraz uğraşsak matruşkaları dönüştürürüz kanımca…

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak