Lindsay Lohan’ın Giyim Tarzı

lindsay-1lindsay-3lindsay-11lindsay-12

Lindsay Lohan, değişikliği çok seven isimlerden. Farklı saç renkleri, birbirinden farklı giyim tarzı ile her zaman dikkat çekiyor.

hotcelebshome

13 Comments
  1. ne yaparsa yapsın ne giyerse giysin ne kadar kötü görünürse görünsün yinede bi kanım kaynadı bu kıza, çok şeker buluyorum kendisini.

  2. 3 no’lu fotoğraftaki kırmızı topuklularla 16 no’lu fotoğraftaki beyaz topuklu ayakkabılar Carvela marka. Beyazlarından indirim zamanı bende edinmiştim. Zaten indirim dışında pek yaklaşamıyorum Carvela ayakkabılara. :) Lindsay Lohan güzel bir kadın ama maalesef ne güzelliğinin ne de oyunculuk yeteneğinin kıymetini bilmiyor.

  3. aynı performansı hapishanedeykende gösterirse ayakta alkışlarım:):) bayan uçmuş yani yaşıtı olarak acıyarak bakıyorum..tarzına gelince hiç bi lafım yok gayet şıkkk çoğu zmn beğenirim lohanı zevkli bulduğum ender kişilerden burdaki alterbatiflerin içindede 12numaralı olan elbise hariç hepsi birbirinden şık bence.12numaralı kıyafetide gereksiz transparan buldum….lindsay e burdan turkish versiyonuyla allah kurtarsın diorum:):)

  4. matteo alkollü araba kullanırken yakalanmıştı hatta ayağında alkol kelepçesiyle geziyordu bi ara sonra alkol eğitim derslerine katılması gerekiyormuş ee tabi lohan bu derslere gitmemiş aykırı kız :) derslere gitmediği için 3 ay hapis cezası vermişler.. şaka bi yana kötü bi durum tabii ki ama onun da uyarıları dikkate alması gerekirdi..

  5. solgun teni,aşırı zayıf fiziği,içkisi sıgarası uyuşturucusu derken berbat ve sağlıksz görünen yüzü ,acayip kötü makyajı ve birbirinden kötü saç renkleri , yani daha ne sayıyım kiii neresinden tutsan elinde kalıyo insanın … tabi bu düşüncelerimde özel hayatının ve kariyerindeki çöküşünde etkisi yok değil … şundan 5 sene önce sorsanız çok şık demesem bile çok güzel derdim :)

  6. çok saol sedefcim :)) aydınlattın beni .. demek ki güzellik bi anlam ifade etmiomuş ne kadar güzel ve zengin olsa da alkolik olmamayı basaramıomuş :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak