Lindsay Lohan’nın Çorapları

Diesel’in 30. yıldönümü için düzenlediği partide Lindsay Lohan’nın çorapları dikkatimi çekti. Ayakkabıların içerisine giyilen kısa çoraplara bir alternatif olarak düşünülmüş. Bilekten sonra ton farkıyla kısa çorap görüntüsü verilmiş. Yoksa bu çorap değil mi? Sprey çoraplar olduğunu daha önce duymuştum ama hiç denemedim. Sizin bir fikriniz var mı?

18 Comments
  1. bence sprey corap bu.dıkkat edersen ton farkı dız kapaklarındada var..

  2. bu kadının bacaklarını hiç begenmem, diz kapakları filan zaten cirkin böyle dahada cirkin olmus:/

  3. bencede sprey çorap.ama görüntüsü tartışılır
    benim hoşuma gitmedi.

  4. Bu kadın bu self tanning, sprey çorap.. bu işleri hiç beceremiyor, ya havuç gibi bir renk oluyor ya lekeli,bırak Lilo beyaz kalsın :)) Ama ayakkabılar yıkılır :)))

  5. kesinlikle bacak spreyi..eğer sally hansen kullandıysanız bilirsiniz bacağa sürülüpte bilek kısmında aşağısına yani ayak kısmına sürmezseniz böyle bir görüntü oluşuyo..ii dağıtması gerekirdi..

  6. Bence bronzlaştırıcı krem de kullanmış olabilir. Gözönünde yaşayan birisi olarak daha dikkat etmeliydi. Malesef flaşlar affetmiyor.

  7. Bütün Amerikalılar gibi o da spor çorapla yanmış, yani bildiğimiz amele yanığı :)

  8. bencee solaryuma girmiş bileklerinden aşşağısını yakmışşş :)))))))))) bu nee yaa ne anlamssızz bi görünümmm kadın bunlarııı okusaaa sewinçten hawayaa uçar nasıl dikkat çektim ama diee…lütfen sewindirmeyelim insanları bölee saçamaa bi görünüp içinn :))))))))))))))))))diz kapaklarıı iğrençç ayrıcaaaa ;))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak