Lindsay’ın Gladyatör Sandaleti

 

lindsay-gladyator3

Gladyatör sandaletler bu sezonda popülerliğini sürdürüyor. Sanki bu sezon sandalet boyları daha da uzadı. Baksanız ya Lindsay’ın giydiği modele adeta çizmeyi andırıyor. Bacak boyu uzun olanlarda bu tarz modeller oldukça tarz ve hoş durabilir.

Bilekten kemerli sandaletler de bu sezonun olmazsa olmazları. Kış sezonu sonunda bilekten kemerli ayakkabı edinmiştim. Geçen yaz Miss Selfridge’den bilekten bağlı bir sandalet edindiğim için bu yıl sandalet almadım.

fotoğraflar : lindsay lohan net

lindsay-lohan-5

23 Comments
 1. hoş görünüyor olabilir ama bana sanki bakınca bacaklarımı yakıp rahatsız edecekmiş izlenimi verdi. ben rahatlıktan yanayım :)

 2. bershka da buna benzer gri renkli bir model var benim gözüme hoş göründü mini eteklerle kesinlikle tarz bir görüntüsü var…

 3. ___________
  benn çok begendimm süpperrr durmuşş!
  _______________

 4. Yok yok ne kadar popüler olursa olsun bu boyda olanları beni çok rahatsız ediyor. Sevemedim bir türlü:..

 5. Hmm,hoş görünüyor.
  Bugün şöyle bir bakındım mağazalara ve nasıl olduysa birşey almadan çıkabildim :)) Mango’da dolgu topuk,sandalet modeli gördüm,ilginç ve hoştu.Geçen ay bir çift sandalet aldığım ve yeterli sayıya ulaştığı için alıp almamak konusunda kararsız kaldım.Alırsam sizlerlede paylaşacağım.Bakmak isteyenler olur diye söyledim.

 6. ben uzununuda kısasınıda beğenmıyorum sırf moda dıye hayatta alıp gıymem…

 7. bazı şeyler vardır insanı tarz stil sahibi yapar ama “basit,avam stil”deriz,işte bu uzunlukta bi sandalet de,aynen böyle benim için,cool diil kesinlikkle.

 8. ben sandalatinden ççok yüzüzne dikkat etim çok çirkinlşmiş nie böyle oldu bu kız yaa :(((

 9. bende parlak gri ve taşlısını aldım ama bu kadar uzunu da hoş olmamış bence

 10. çok ucuz görüntülüleri piyasada dolaştığı için, yakışan yakışmayan herkes giydiği için öyle soğudum kii bu modellerden bırakın almayı görmek istemiyorumm

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak