Lohan Çizmeyle Beach’e Gidiyor

lohan-cizme

Lindsay Lohan, yazın ortasında giydiği çizmelerle tarzına tarz katmaya devam ediyor. Bu taba uzun çizme sanırım ince deriden, yazlık bir model. Sıcağın ortasında Beach’lerde ayağını pişirecek cinsten bir çizme giyeceğini zannetmiyorum. Zaten gladyatör sandaletde de en uzununu ve en kapalısını tercih ediyor.

12 Comments
 1. bu şekilde çizmeler mevcut zaten ayağı terletmeyen cinsten ve bir çok ünlü giyiyor bunları.ben beğeniyorum keşke bizimde burda giyilse insana deli gözüyle bakılmasa :)
  ayrıca ayağındaki çizme gibi kışın bir bayanda görmüştüm bayıldım modeline bende arıyorum bulamadım :(

 2. yok artık dedim resmi ilk görüncee tarz yapcam diye ne hallere düştü mantar olucak ayakları ıbııııı

 3. bence oradaki sıcaklıkla buradaki bayaa bi farklı yani bizim burda antalya da falan düşünemiyorum bu botla yazlık mazlık anlamam vala,türkiye de yazın bunu giysen mantar olur insanın herbiyeri.nem dereceleri düşüktür,kavurmayan bi sıcak vardır anlarım….he ama orada da böle bi sıcak varsa bu kadın kafayı yemiş derim,moda moda dediğin rahatlıktır esasında…

 4. ya bence sacmalık yaaa. adam akıllı gıyınmıo bunlarr. görmemısın bı çizmesi olmus. yaz kıs gıymıs. bence moda yaratcaz derken komık duruma dusuolar.

 5. _____________
  Çookk beğendimm benn :)

  Bendee giycemmmmmmm :)
  ____________________________

 6. bence reklam olsun diye çünkü akıllı bi insan yazın ortasında çizme giymez çokkk saçmaaaa :S

 7. Tamam çizmeler süper,model olsun renk olsun ama ben yazın ne kadar ince olursa olsun çizme-bot giymeyi onaylamıyorum.Ne gerek var ki,yaz deyince tiril tiril elbiseler,açık sandaletler,şapkalar ne bilim çiçekler yazlık şeyler geliyo insanın aklına.Farklı olmak için yapılmış şeyler bunlar,kesinlikle tercih etmem yani.

  ********************

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak