Louis Vuitton 2010 2011 Kış Çanta Modelleri

Y2682464331563860_12

N2682463501563049_15

Y2682464331563860_9

Bu hafta Louis Vuitton 2010 2011 kış defilesi haberinde çantalara fazla yer vermemiştim. İşte Louis Vuitton’un yeni çantaları. Yeni koleksiyonda LV’nin klasik speedy modelinin farklı şekilde tasarlandığını görüyoruz. Önümüzdeki kışın en popüler parçası olan kürkler, Louis Vuitton’un çantalarını da süslüyor.

17 Comments
  1. YA GERÇEKTEN ÇOK GÜZELMİŞ ÇANTALAR YA BAYILDIM zaten çok seviyorum bu markayı

  2. yelizcim sizden gelenler bölümündeki yorumlar neden yayınlanmıyor.

  3. bayıldım bayıldım bayıldım…tek kelimeyle süper..yine döktürmüş LV..:)

  4. ayy tüylü olana bayıldım harika olmuş yaa bravo valla çok orjinal birde kahverengiler güzelmiş kesin bunalrın çakmaları çıkar ayol :)))

  5. yine çok hoş çantalar hepsine bayılıyorum imkanım olsa keşke her istedim modelini alabilirim ama damier canvas speedy vazgecilmezim diyebilirim.modası hiç geçmiyor.herseyle uydurabılıyorum.bu arada artık bende kombinlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.uzun zamandır severek takip ettiğim bir blog:d

  6. Merhaba sevgili yeliz.size burdan ulaşmak zorunda kaldım:)bloğuna ulaşamıyoruz artık oğlum ve ben:) yazmıştınız zaten okumuşdum sebenini.artık sizin belirlediğiniz kişiler size ulaşakmış blog davetinden bahsediyordu girmek istedğimde ole bi ikaz çıkmıştı.ama biz oğlumla ne yaptıkki:):):) sizden çocuk, bakımı eşyaları,vs. bi çok şey ögrenip bilgi sahibi oluyordum.Kalakaldım şimdiyse:( paylaştıklarınız benim ve oğlum için çok önemliydi.:) tekrar göüşebilirsek çok seviniriz.İlyascığ a ve size sevgiler.

  7. aysenur hanım, blogum herkese açık neden bu şekilde bir mesaj aldınız anlayamadım:(
    sevgiler

  8. kürklü olanlar hariç hepsini beğendim.Biliyormusunuz bu çantaları kiralayabildiğiniz bir site var..Hiç denemedim ama düşünülebilir.Sezon ürünleri için de geçerli mi bilmiyorum.Gerçi prosedürü biraz fazla sanırım.Tabii ki aylık kiraları da az değildi hatırladığım. Bir hotiç-nine west çantaya sahip olabilirsiniz aylık kirasıyla, tercihe göre değişir…Yeliz’ciğim sen bilirsin bu detayları belki ?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak