Louis Vuitton Underground

louis-vuitton-underground-1

louis-vuitton-underground-2

louis-vuitton-underground-4

louis-vuitton-underground-3

Louis Vuitton farklılığını konuşturmaya devam ediyor. Louis Vuitton’un Japonya’da açtığı en son konsept mağazanın ismi Louis Vuitton Underground.

10 Comments
 1. valla çok çirkin bir mağaza..farklılıktan çok ucuzluğa kaçılmış sankii..malum kriz..ahha:)

 2. bence cırıkın demıyelım farklı ılgınc tarz yaratılmıs desek daha dogru olur dıye dusunuyorum

 3. bence tam olarak underground konsetine uygun olmuş… böyle göründüğüne bakmayalım o dekorların herbiri eminim çok pahalıdır, yaratıcı olmuş bence özellikle de louis vitton gibi bir marka için. son kreasyonlarını da burada satabilriler konsepte çok uygun gibi geldi bana :)

 4. ben kokosh ve mybe ‘ye katılmıyorum LV kullanmak bir ayrıcalıktır

  bunlar kullanamayanların safsataları

  ayrıcalıklı insanların markası tartışmasız LV

 5. gayet güzel ve farklı olmuş. biraz farklı yaratıcı şeyler denemeliler,ve buda olmş gibi. LV harika bi marka ben beeğendimm. zaten çantalara bakmaktan dizayna bakmaya gerek kalmaz ehuehe :D

 6. Bence farklı bir yol çizilmiş ve hoş olmuş. ürünler daha ön planda. alternatif sanat diyelim.
  Fakat Filizin yorumuna pek katılamıcam. “ayrıcalıklı insan” ne demektir ? LV speedy serisi tüm görgüsüzlerin eline düştü. Kenarda birkaç milyarı olanlar bu çantaya rahtlıkla erişebiliyor. ayrıcalık buysa ok. Bugün bi balenciga cecile vb. markaları kaç kişi kullanıyor. Yada tüm LV kullananlar bu çantaları alabiliyor mu ? hepsi alamaz zor. Yada en basiti Hermes.
  Şu an kokoş nişantaşı ufaklıklrının hepsinde bi LV varsa bence bu ayrıcalık değildir olmamalıdır. ve bu şekilde ayırımda yapılmamalıdır.
  LV kullanamayanların safsatası nedir ayrıca ? =)) Bu markanın insanın gözüne gözüne sokulmasına karşı duran birçok maddi durumu bir hayli yerinde olan insan var etrafımda. Sorun satın alma gücü değil burda. Burda herkesin gelir seviyesinin aynı olması tabii ki beklenemez ama bence en azından bu tarz paylaşım yerlerinde yanlış anlaşılmaya müsait olan fikirlerinizi kendinize saklamalısınız.
  İyi geceler.

 7. Lv kullanmanın neresi ayrıcalık oluyor anlamadım…:)pahalı olmasımı onu ayrıcalıklı kılıyor:)kullanan kullansın.ben markanın gözüne sokulmasından hoşlanmıyorum.taklidi bir dünya olan bu çantalar beni cezbetmiyor…!pazardada aynı mağazadada.pazardan 20 milyona alıyor…taklit maklit takıyor.benim tercihimi değerlendirmek kimseye düşmez!!!!!

 8. merak etme Selin Hermes’de herkez de var….

  ben LV’nin limited edition olanlarını kastedmiştim

  fikirlerime gelince kimseye direkt hakaret taşımadığı sürece her yerde paylaşabilirim ama sen fikirlerini kendine sakla derken üslübuna dikkat etmelisin bu tarz paylaşım yerlerin de ve sana fikirler uymadı diye kimseyi bu tarz eleştiremezsin bu tarz paylaşım yerlerin de

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak