Louis Vuitton’da Stephen Sprouse Koleksiyonuna Hazırlık

Fotoğraflar: tfs
Marc Jacobs’un 2009 yaz sezonu için tasarlamış olduğu Stephen Sprouse koleksiyonu için yarın New York SoHo’daki LV mağzasında lansman yapılacak. Stephen Sprouse koleksiyonu için LV mağazasında büyük hazırlık var. Marc Jacobs, bu koleksiyon için geçtiğimiz günlerde çıplak poz vermişti.

6 Comments
  1. herşeyi bir değişik yapıyor bunlar…göz alıcı şaşalı..podyumlarıda öyle değil mi?bizimkilerde bir fonda çekim yapsın.F tv de çekimleri izliyorumda mankenlerin gözünden yaş geliyor ama sonuç mükemmel:))

  2. Marc Jacobs reklamı için böyle bir poz verdim boşa gitmesin tanıtımada böyle gideyim demesin malum reklam ve tanıtım camiasında hep söylenir reklamın iyisi kötüsü olmaz.

  3. marc jacobs kendi adıma söylüyorum LV’na hiçbirşey kazandırmadı.Tasarımlarını çok yenilikçi bulmama rağmen LV ‘na yaptığı tasarımlar çok başarılı değil.

  4. Nedendir hiç bir fikrim yok ama LV bu sıralar ilginç olma peşinde..Çıplak pozlar,ilginç oturuşlar..Bu benim için geçerli,belki de fikirdaş olanlarımız var ama ben LV’nin reklamları karşısında soğuyor ve direkt olarak alışverişimi de etkiliyorum.Çünkü bu reklamlar mağazanın ahlağa önem vermediğini,para için herşeyi yapabileceğini anlatıyor bana..

    Ama “Yiğidi öldür,hakkını yeme.” demişler ya hani,bu resme baktığımda ilginç ve güzel olduğunu farkettim.:D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak