Louis Vuitton’dan Renkli Çerçeveler

lvrenkligozluk

Ray-Ban’nın renk renk Wayfarer modellerinden sonra Louis Vuitton’da renkli çerçeveli gözlük tasarlamış.  Dört farklı renkte satışa sunulan LV’lerin fiyatı yaklaşık 400$. Gözüm bu renkler arasında pudra rengini aradı.

11 Comments
  1. çok şekerler yaa! ayrıca rengarenk olunca tam benlik.. şeker kız candy modu..

  2. bencede yelizcim pudra yada pembiş kesinlikle olmalıydı :)) ama beyazda güzel duruyor :)

  3. BENDE GEÇENGÜNLERDEN BİRİNDE SEDEF RENGİ BİR GÖZLÜK GÖRDÜM İŞYERİ KAPALI DİYE TAM BAKAMADIM AMA BENIM GIBI BEYAZ BEGENIPDE KENDINE YAKIŞTIRAMAYANLARA GÜZEL BİR ALTERNATİFDİ.BEYAZA HEP BAYILIRIM AMA BENDE BEYAZ TENLI OLDUGUMDANMIDIR BILMEM KENDIME HIÇ YAKIŞTIRAMAM AMA SEDEF RENGI HOŞDU AKLIM KALDI:(( SEDEF RENGE MODEL BULABILIRSEN SENDE KOYARMISIN SİTENE YELİZCİM

  4. louis vuitton’ın 3 sezondur klasikleşen şu çiçekli deseninden yapmalı.. düz beyaz yerine o çok ddaha elit durur.. malum şuan o desenden pudra-pembe çantam, yüzüğüm ve renkli bilekliğim var.. gözlüğünü de istiyorum ve bir de babeti çıksın..

  5. bu carre modelinde malesef bu sezon sadece 4 renkle sınırlı kalmışlar :( ve dikkatinizi çektiyse lv nin en ucuz gözlüğü 600 lira bile değil fiyatı..

  6. çok hoşLar bencede pembe oLmaLydı..bu arada ben beyaz tenLiym geçen sene raybandn almstm gözLklerm beyaz ve herkes cok yakstırıor :D hatta bronz allık pembiş rujumlaa çok hoş oluyor

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak