M.A.C Siyah Rengi Seçti

mac1mac2

mac3

M.A.C’nin 2009 2010 kış sezonu için hazırlamış olduğu koleksiyon Chanel’in Noirs Obscurs koleksiyonu gibi koyu tonlarda. Siyah göz makyajı ve ojelere pek yabancı değiliz ama siyah ruj biraz farklı olacak gibi.

14 Comments
 1. siyah ruj biraz farklı ama siyah ve tonlarındaki makyaj ürünlerini beğenirim zaten :D

 2. evet,tam istedigim bunu cok merak ediyordum,cok güzel görmüs oldum detaylı ürünlerin resimlerini :) cok tesekkür ederim yeliz:)ama ruj cok kötü asla,ama göz makyajımı daima siyah eyelinerla yaptıgım için,göz makyajını hatta sadece siyah ve beyazla yaptıgım için,bu koleksiyonun kalanına baayııldım!

 3. Şu siyah ojeye bir ısınamadım,siyah ruja hiç ısınamam herhalde.İtici geliyor,ne bileyim.

 4. bayıldıımmmmm……siyah ruj da renge göre bi yere gittinde ii olabilirrr…bi parti ya da bi rock bar gibiiii…ne dersinizzzzz..;)

 5. YSL rimelim dısında butun makyaj malzemelerim MAC. Hastasıyım, ozellikle rujlarına… ama siyah ruj: ASLA! benim su aralar yıldız urunum de MAC Cream Colour Base (pearl)..T bolgesi ve birazcık da elmacık kemiklerine surunce harika duruyor ben allık bile kullanmıyorum ustune, far olarak da kullanılabilir.

 6. siyah ruj olmaz da onun yerine kırmızı ya da pastel mor olabilir :) ama siyah makyaj kışa çok iyi gidiyor ben sevdim :) hatta gidip bir göz kalemi alayım kendilerindennn :)

 7. Benim de göz makyajım daima siyahtır. Yıllardır siyah toz sürme kullanırım ve çok memnunum gözlere buğulu bir hava veriyor ve asla akmıyor. Toz sürme sayesinde ne eye linera, ne göz kalemine, ne de fara ihtiyaç duyuyorum. Siyah olan diğer makyaj ürünlerine gelince; siyah oje herkese yakışmıyor bence önüne gelen sürmesin, siyah ruj ise aman yarabbim kabus gibi evlerden uzak!!!

 8. bu yıl metalcilerin yılı COLORS OF DEATH ….. TİKİLER SAKIN KULLANMASIN CONVERSE İ MAHVETTİKLERİ GİBİ SİYAH HERŞEYDEN UZAK DURSUNLAR

 9. sıyah ruj pek ıyı durmamıs, sıyah oje zatenbılıoruz:)sıyah göz kalemı surmeyen kızda yoktur herhalde:D

 10. satanist filan diye takılmayın yahu, biraz geniş düşünmek lazım. Modayı takip eden “asla şunu giymem, bunu yapmam” gibi kalıpların olmadığını bilir. Bundan 15 sene önce jean’in altına beyaz spor ayakkabı giyenlere kro denirdi :)

 11. mac seçmiş ama ben seçmedim yanis evmedim yaa :)) bende en güseli daha doğal gösteren makyaj siyah yanlızca gözde güsel duruyor bende oda dumanlı :)

 12. Çekilinnnnnnnnn hepsi benimmmmmmmmmm:PPPPPPP Siyah tonlarına bayılıyorum ya..O siyah ruju sürmeyi ne kadar çok istesem de konumumdan dolayı süremiyorum içimde ukte kalacak ya:((

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak