Madonna Bu Nasıl Oturuş

Madonna Louis Vuitton Reklamlari

Fotoğraflar: tfs
Her geçen gün Louis Vuitton’nun 2009 yaz kampanyasından farklı fotoğraflar yayınlanıyor. LV’nin 2009 yaz kampanyasının yeni yüzü olan Madonna’nın pozu bana bir tuhaf geldi. Gerçi reklam ama bir bayanda en sevilmeyen oturuş şeklidir herhalde. Hele bazen plajlarda görüyorum uyuz oluyorum.

Madonna Louis Vuitton ReklamlarıMadonna Louis Vuitton ReklamlarıMadonna Louis Vuitton Reklamları

14 Comments
 1. aa çık çık kaç yaşına geldin be kadın:))))cidden nahoş olmuş yeliz…çantalara diycek birşeyim yoktaa…pozlarıda kişiye göre seçiyorlar demek:)))aynen katılıyorum sana ;sahillerde bende çok görüyorum ve şok oluyorum…genelde turistlerde rastlıyorum ama böle biii genişliğe:))eline sağlık yelizcim…

 2. Hadi diğerleri için fena değil diyelim, ama bu nedir yaa?
  Madonna’nın hiç adab-ı muhaşeretten haberi yok mu? Hiç oldu mu ? :))

 3. buradaki kadın Madonna deilde başkası olsaydı bu kadaruda olurmu derdim ama madonna bu. yaşlanma bunalımı yaşıyor napsın…ilgi çekecekk…

 4. Oturuş gerçekten çok itici.yanlız hatun piltates olayını aşmış.Ne kadar uzun kaslrı var bayıldım kas yapısına.bende yakın zamana ona yakın kaslara sahip olucam iddddalıyım :)

 5. çantalar iyi hoşta madonna nın pozları sayesinde gölgede durmuşlar. Hiç estetik değil bence :( ama madonna yapınca ee kadın manyak normal diyesi geliyor insanın.
  Yine de eski şarkılarını çok severim o ayrı tabi..

 6. oturuşu gayet güzel bence.. o madonna ve bence yakışmış.. görgü kurallarını nie karıştırdınız anlamadım doğrusu..
  ayrıca hakkında böle konuşturmak için yapılmış bi hareket olduğu o kadar da belli ki…

 7. Ayy en hoşlanmadığım oturuş tarzı..

  Evet,plajda bu tarz oturuşlar beni gıcık ediyor ve bununla da kalmayıp tiksindiriyor..

 8. Madonna bu ne yapsın alıyor bu reklamdan yüklü miktarda para anlaşma gereği istenen pozu veriyor..Reel hayatında barda ya da evde böyle poz verirse abes kaçar yani…Bende plajlarda böyle oturan karılara uyuz oluyorum ya…Pergel sanıyorlar kendileri kihkih:)))

 9. :D bence cok qüzel bir poz zaten ünlü olmak için kadınlar böle pozlar vermiyor mu ?

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak