Madonna Hiç Yaşlanmayacak Herhalde

fotoğraflar: celebutopia
Madonna, W Magazine Dergisinin Kasım sayısı için bu pozları vermiş. Madonna bu fotoğraflarda yaşlı ve yorgun çıkmış fakat o kendisini hala genç zannediyor herhalde. Louis Vuitton reklam kampanyasında daha hoş çıkmıştı. Bu fotoğraflarda hiç seksi gelmedi bana. Sanırım Lv reklamlarında daha ağır makyaj yapılmıştı. Sarı kaşları da çok bağırıyor gerçi birde erkek gözüyle bakmak lazım:)

19 Comments
 1. Yaşlandı bile :)
  Bende hiç beğenmedim Yeliz fazla erkeksi bir ifade var yüüznde. Elleri bandajlamış yaşlandığı belli olmasın diye sanırım :)

 2. sana katılıyorum Yelizcim:) hiç dinamik canlı gözükmüyor,baya yorgun bi görüntü var…

 3. kesinlikle yaşlı ve yorgun gözüküyo.. hiç beğenmedim, tabi ben o yaşımda öyle gözükmek isterim o da ayrı…

 4. yaşlanmıcak mı =) ninem bundan daha güsel bee … gece görsem korkumda ölürüm.puruşuk surat =P

 5. hap gibi kadın….spor sayesinde fiziği süper….ama resimleri beğenmedim..yinede helal olsun..yaşıtları evde torun bakıyor 85kg olarak…

 6. bu fotoğrafında diğerlerine nazaran daha da yaşlı görünüyor üstelik bunlar fotomontajlanmış hali böylese ben gerçek halini hiç düşünemiyoru m

 7. çok çirkin olmuş yaa yaşlanmış artık iyice bu tarz kıyafetler yakışmıyor artık

 8. yaşlanmış ama hala bu pozları verecek vücuda sahip…tebrik ediyorum cesaretinden dolayı. maybecim sana katılıyorum. yüzündeki derin çizgiler yerçekimine daha fazla karşı koyamamış…

 9. bencede yüzüne bakınca baya yaşlı görünüyo ama fizik hala iyi ,zaten yaşlı çok dinç ve genç gözükmesini tabikide bekleyemeyiz..

 10. nefescimmmm:)))bende sana katılıyorum canikom..öptüm kocaman seni:))))

 11. bence çekim konseptinden dolaı böle yaşlı görünüo geçen lv reklamlarında gaet 20lik havasındaydı isteseler bunda da öle çıkabilirdi ..

 12. bana da çok yaşlı geldi. hani 70 yaşındaymış da makyaj hileleri vs.. düzeltilmiş gibi. herkes yaşlanacak kaçış yok:))

 13. ben beğenmedim yaaa, hiç de beğenmiyodum zaten.. şimdi daha da antipatik geldi!!! ustteki resme bakınca yaslı, omuzları ve kolları ve yüzü burusmuş bi teyze gbi gözüküyor. artık yaslandığının farkına varması gerek, komik duruyor cunku.. Bence kimse bakmıo, hala ayakta tutmak için sırf reklam olsun die lv’ye yalvar yakar çıkarmış menejeri bence cünkü lv’ye hiç yakışmamış.. bence artık evde otursun orgü örsün..

 14. pardon da Madonna dan bahsediyoruz pop müziğin kraliçesinden 30 senedir yüzlerce şarkısı ilk haftasında 1#olan kadından 51 yasında 30 senedir sahnede olsaydınız siz yorulurdunuz ama o yorulmuyor hep yeni bir heycnlaa çıkıyo sahneye …2. o 51 yasın da ve sticky And sweet tunesi dünya nın en iyi turnesi seçildi ben konserine gittim canlı gördüm ve inanılmaz güzel fotoraflarda ışık tan flan öyle çünkü gerçek hali inanılmaz güzel boyu kısa ama hiç öyle durmuyor .. madge harikasın seni seviyorummmm!!!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak