Madonna Interview Dergisinde

madonna14

madonna13

madonna4

Madonna’nın Interview dergisi Mayıs ayı sayısı için verdiği pozlar Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından çekilmiş. Siyah beyaz çekilen fotoğraflarda Madonna photosop’un etkisiyle yine taş gibi görünüyor.

13 Comments
  1. Gelmiş 50 yaşına hala 20 lik kızlar gibi poz vermeye calısıyor toobe toobe :=)) Tamam vucut guzel de fotoşopla puruzlerı ortadan kaldırmıslar belli..

  2. gerçekten harika görünüyor ama bu photosop olayı herkesi çok sıktı sanırım :))

  3. Çok beğendim resimleri kadın hiç yaşının kadını değil belki resimlerde oynama vardır tabi ama çok güzel çıkmış..çOK ESTETİK resimler… Genç sevgili yarıyo sanırım:)))

  4. photoshop yokmuş haberiniz olsun :)) çamaşır izi bile görünüyor resimlerde kadın boşuna mı spor yapıyor bu kadar…

  5. ya ben seviyorum hem onu hem şarkılarını ama ben kaslı vücut sevmiyom ya kadınlara yakıştırmıom ki bence cok kas yakışmıo

  6. bende bayanlarda kaslı vücudu sevmiyorum güzel durmuyor o yüzden beğenmedim..

  7. ne photoshopu ya doğru haber yazın. kadının iç çamaşırı izi ve bikini bölgesindeki tüyleri bile görülüyor. gözleri bozuk heralde PS var diyenlerin :p

  8. nazcımmm nie kzıdın ki şekerim:))belki”beni fatoşlayın ama tıllarıma dokunmayın..”demiştir:))yüzde var kuzucum…ki estetikleride var.ama düzenli spor yaptığını ve daş gibi fiziğe sahip oldunu bilimmm:)

  9. haha MAYBE bencede kıllarıma dokunmayınki naz gibi düşünenler olsun demiştir :D

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak