Madonna Louis Vuitton Reklamlarına Başladı

Gucci’nin UNICEF kampanyası “Tattoo Heart” için yapılan geceye katılan Madonna giydiği kıyafetle herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde Louis Vuittton 2009 yaz reklam kampanyası için anlaşan Madonna geceye Louis Vuitton 2009 yaz koleksiyonundan bu elbiseyi tercih etmiş. Madonna’nın Louis Vuitton reklamları için 10 milyon dolar alacağı söyleniyor.

5 Comments
  1. Açıkcası ben Madonnayı güzel bulmuyorum..Ama kendine bakması ve azmi taktire değer! LV lerde ise klasik modeller bence daha güzel ve parasını hak ediyor ..diğerleri sadece bir sezonluk..

  2. louıs vuıtton alışa gelmış kabını son zamanlarda yırtmak istıyor. Madonna ıle bu ne kadar olur orası ayrı ama Madonna Versace ortaklığının ne kadar kısa sürdüğünü hatırlayınca insan şüphe duyuyor.

  3. sıkılsamda hatun ekrana yakışıyor..kendine bakıyor,spor yapıo,hayata tutunuo aferim yaa….o çantası bir harikaaaa..marmarise yolunuz düşerse;çarşısına uğrayın,orjinalinden ayırt edilmicek taklitler var.gerçek deri 400-500…böyle sahtemi olur diceksiniz ama.orjinali çok çok uçuk..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak