2008 2009 Kış Göz Makyajı Modası

Makyaj Modası

Geçenlerde Rihanna’nın bu saks mavisi göz makyajını gördükten sonra bu konuya el atayım dedim. Sizlere dolu dolu fotoğraflar takdim etmek istiyorum. 

Makyaj TRendleri 
Göz Makyaj

Koyu hoş bir göz makyajı yaptığınızda saçınızı şöyle romantik sıradan bir topuz yapın ki yüzünüz daha bi ortaya çıksın. Göz kapağınıza süreceğiniz koyu yeşil, saks mavisi ve füme tonlarında far ve kalem takviyesi ile bu tarz göz makyajını uygulamanız mümkün.

2008 2009 Makyaj Modası

Göz Makyajı Nasıl Yapılır

Beyaz tenliler için daha pastel tonlarda göz makyajı ideal. Pudra tonları, dore rengi, uçuk pembe, uçuk mavi tonları kullanılanlar arasında. 

Koyu Kaşlar

12 Comments
  1. tek kelimeyle dövmesi süperrr..klibinde görmüştüm..biraz değişiğini yaptırcam..diyanet açıklamış günah değilmişş hımm doğrumu acaba yelizzzz çarmılmıyım haaa ne diosun?makyajlarda güzell..bende penennnk minçözzün kutsiyle olan (nice mutluuu yıllaaaraaaa hatırladın mı söylüorum şimdi ihihi)klibinde görmüştüm böyle saks mavisi far ama o ton bulamamıştım:((

  2. taaz.com diye bir site var girmenizi tavsiye ederim cok güzel makyaj yapılıyor bütün günüm orda geçiyor yaptığım makyajların hepsinde bu rengi kullandım..süper bi renk

  3. Ouumm,genel olarak koyu ve pastel tonlar göz önünde..Pastel tonlar zaten günlük makyajde her zaman vazgeçilmezimdir.Koyu renkler aşırıya kaçırıldığında hoş olmuyor.Fakat normal kullanıldığında hoş oluyor.Günlük hayatta makyaja pek yer vermem,doğallıktan yanayım fakat şöyle hafif bir makyaj şık duruyor..:):) Ayrıca evet dediğin gibi koyu tonlarla şöylee şık,dağınık bir topuz bir de göz kalemi,,oummm!!!

  4. valla ben rihannanın dövmesine bakmaktan farlara bakamadım..o nasıl güzel bir dövme öyle…

  5. çok güzel olmuş bence bende koyu yeşil kullanıyorum gözlerimde yeşil olunca daha belirgin ve güzel oluyo :))

  6. Rihannanın kendisi dışında ten rengini de çok beğeniyorum. Bence bronz tenlilere her renk makyaj çok yakışıyor. Malesefki ben beyaz tenliyim, keşke şöyle çok kullanışlı doğal bi bronzlaştırıcı bulabilsem..

  7. Süper!!! Gözüm ilk olarak dövmesine ve kulaklarındaki küpelerine takıldı.Kıkırdak mıydı neydi orada küçük bir nokta var güzel moda bende yaptırayım bakayımm:))) En sonunda makyaja baktım güzel renk…Ben yaptırmazdım bana gitmezdi…

  8. 2008-2009 kış göz makyajı için değişmez düşüncem :))) günlük kullanımda hoş durmuyo ama özel günlerde diyecek bir lafım yok okula gidiyorum kızın gözleri dehşet ötesi oldumu şimdi davet olur düğün olur parti olur ne bileyim ama çarşı pazarda olmuyo abartmayalım lütfen :)))

  9. bence hiçbir makyaj güzel olmamış hemde kızlar filanda çirkinler o kadar güzellikleri yok yani ama yinede güzel tanıtmaya öalışmışlar

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak