Mango Defilesinden Kırmızı Halı Görüntüleri

mango-defilesi-kirmizi-hali15

mango-defilesi-poppy-delevingne

mango-defilesi-zuhair-murad-01

Çırağan Sarayında gerçekleşen Mango 2010 2011 sonbahar kış defiesine Lübnanlı tasarımcı Zuhair Murad ve ünlü model Poppy Delevigne’de katıldı. Defile görüntülerini ve diğer kırmızı halı görüntülerini gün içerisinde sizlerle paylaşacağım.

18 Comments
 1. O kadar güzel tasarım elbiseler üretiliyor ,ama bunlar gidip nerelerden almışlar elbiselerini anlamadım :) gerçekten rezalet :)

 2. O turuncu elbiseli sarı kıvırcık saçlı kadın da kim yahu, bögh. hepsi birbirinden beter. Bi tek Siren Ertan hoşuma gitti.

 3. ece cok basit duruyor ve digerleride:) yesilli bayan kim bilmiyorum ama harika gozukuyor:)

 4. ben bru şllıdan daha güzel şık bir bayan göremiyorum burda en güzel o güyünmiş bence :))

 5. Ebru şallı yı bir dönem itici bulurdum ama gerçekten sağlıklı ve zayıf olunabildiğinin kanıtı:) bana kilo almam konusundaki baskılardan sıkıldığımda bknz diyorum :) kadın fit ve seksi :)

 6. EBRU ŞALLIMI SEXY::DDAHAHAH BUNA ÇOK GÜLERİM YÜZÜ PATLAMIŞ GİBİ BİRDE ÇOK İTİCİ BENCE KOLLARI FALAN İP GİBİ ECE ERKENDE BENİM KOCA ZENGİNDİ TARZIM BELLİ MADDİYATA ÖNEM VERMEM VERSEYDİM KOCAMDAN BOŞANMAZDIM DİYE AÇIKLAMA YAPMIŞ:DSEN DEĞİL KOCAN BOŞANDI DİCEZ OLMUCAK:DDben en güzel angelinayı buluyorum o burda yok ama söylemek istedim:)) yeni filminide sabırsızlıkla bekliyorum

 7. kadın yüzüne biraz FAZALA yüklendi tabi ama seksapelite vücuttan geçer, zevk meselesi yani ben gergin vücüdü seksi bulurum mesala..

 8. aynen kızlar çok felaket bir kıyafet seçimleri hepsi birbirinden zevksiz en kötüler listesi gerçekten ayrıca ecenin elbisesi bir defile için çok basit olmuş…

 9. ebrunun yüzü estetikli burnu yapma göğüsler silikon yüzü botox dünyası çenesi törpü yani yok yok bakın bir gisele bunchene demek istediğimi anlıcaksınız çok itici çoook^^eski halinide googledan arattırabilirsiniz

 10. Kış günü her yerleri meydanda gezerler, ağutos sıcağında sarınıp bürünmüşler bizimkiler bi acaip:))))) siren ertan elbisenin içinde kaybolmuş bu sıcakta uzun kollu elbise ne saçma….

 11. bu ne ya tam anlamaıyla rezalet.. bitane güzel elnise var yeşil uzun elbise, oda zaten mango kreasyonundan.. bunlar istedikleri zaman en güzel kıyafetleri alabilicek insanlar.. beceremiyrsunuz madem yardım alın kardeşim, bi tanesimi güzel olmaz yahu..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak